استفاده از آبگرم, بنابراین هیچ نظر در آن نیست.

haem.igh ساحل و... تعطیلات جنس اکسپرس Patong ساحل مرکزی 8 Hatpatong راه پوکت, Patong 83150 واقع شده در بخش سرگرمی، این هتل در 15 دقیقه پیاده روی از ساحل Patong و النگو شب خیابان. اگر می خواهید به برخی از دانش های محلی شیر چک کردن 5 ستاره ندا جزیره، لوکس مجموعه توچال و آبگرم، پوکت. پس از سفر خود مهمان ما در مورد اقامت خود را بگویید. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. لیست ما را از بالای ادامه مطلب... آبگرم, بنابراین هیچ نظر در آن استفاده نمی کند. ما برای کلمات شیطان و تأیید صحت همه مهمان بررسی قبل از اضافه کردن آنها به سایت ما. مباهات لاگونا پوکت مجتمع ادامه مطلب... پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین.

دو یک وقت فقط sailings repositioning شده مصر و سعودی و اقیانوس هند در پاییز 2017. آتن به دبی از طریق کانال سوئز با فرصت برای دیدن پترا و اقصر را انتخاب کنید; یا دبی به سنگاپور از طریق هند و مالزی با بازدید از سواحل زیبای پوکت. ترکیب این دو برای باور نکردنی 34 روز کروز بدون تکرار پورت. Windstars 6 محور مقصد آسیا ماندوی ارائه انتخاب 10 عزیمت و سفر سنگاپور کروز به مالزی و تایلند شامل; سه سنگاپور و هنگ کنگ را از طریق جزیره بورنئو مالزی برونئی و فیلیپین cruises; cruises دو هنگ کنگ به بانکوک (و یا معکوس) از طریق ویتنام; کروز یک هنگ کنگ را از طریق تایوان، جزایر ژاپن و چین; پکن به توکیو قایقرانی از طریق کره جنوبی؛ و cruises دو توکیو به اوساکا (و یا معکوس). مهمان می توانید ترکیب cruises سفر طولانی تا 43 روز. در رابطه با کشتی جدید آسیا و سعودی خط ستاره قدرت پردازش رویداد با کاهش نرخ و انتخاب یک رایگان خود را گرفتن هنگام رزرو 9 دسامبر سال 2016 آغاز شد. قدرت پردازش رایگان شامل انتخاب تا 2 شب اقامت در هتل با تعریف قبل/بعد; حق بیمه بسته آشامیدنی; بسته نامحدود Wi-Fi; یا تا به اعتبار کنار کشتی هزار دلاری. ستاره قدرت پردازش رویداد کاهش نرخ در شروع ایالات متحده $3,999 در هر مهمان برای 10 روز ژاپن بزرگ کروز آوریل یا قایقرانی 14 یا 24, 2018. سفرنامه ژاپن بزرگ بادبان یوکوهاما (توکیو) و اوزاکا، با منظره cruising و بازديد به شیمیزو Shingu کاگوشیما ناگازاکی Hakata و هیروشیما ژاپن; و همچنین بوسان کره جنوبی. دوازده عزیمت در cruises آسیا و سعودی از اكتبر 2017 از طریق آوریل سال 2018 ارائه شده; کتاب 9 دسامبر سال 2016. کاوش آسیا روی sailings Windstar تمام ستاره افسانه مهمان 212 همه مجموعه در سعودی و آسیا در 2017 و 2018 روی افسانه مهمان 212 ستاره مباهات همه مجموعه و زیبایی منصوب فضاهای عمومی مانند رستوران AmphorA ظریف برگزار خواهد شد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/11/prweb13883517.htm

We.oticed که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. 4.5 ستاره هیلتون پوکت Arcadia توچال & آبگرم، 4 ستاره سنترا هارون رفت و آمد مکرر پوکت و Gino خانه پوکت هتل و تخت نیز پرچم به عنوان ارزش های بزرگ شده اند. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. این استراحتگاه در ادامه مطلب... ما شرایط & شرایط برای جزئیات بیشتر مربوط به بهترین ضمانت سرعت موجود و ماریوت پاداش عضو نرخ ما را مشاهده کنید. در حالی که شما رفته بودند قیمت تغییر داد. گارانتی هتل گل مونترال ریتز کارلتون ریتز لندن و ریتز کارلتون محل اقامت صدق نمی کند. بیشتر بدانید. نگران نباشید--آدرس ایمیل خود را با ما در امان است. بودن یکی از جزایر معروف ترین تایلند, پوکت خاموش سواحل جنوب تایلند در دریای آندامان بردن آبهای آرام آبی و نخل نارگیل مربوط به تعطیلات گرمسیری کامل قرار گرفته است.