لطفا صفحه را برای دیدن آخرین قیمت در بانکوک را تازه کردن.

تایلند است مملکت مقصد برای شما انتخاب کنید: ارزش از سایت های تاریخی مانند بانکوک, Ayutthaya, چیانگ مای، و همچنین Sukhothai. پول تایلند بارت است. مقدار زیادی از تکمیل سفید شن و ماسه سواحل برای آرامش بخش، هر دو غواصی honeymooning و غواصی صخره های مرجانی مانند فی کخ کخ Samui چیزی جزیره و غیره. تایلند یکی از جنوب شرق کشور آسیا است که محبوب برای گردشگران سراسر جهان شده است. شما حتی می توانید مقصد های مورد علاقه خود را به دریافت تخفیف های شخصی را انتخاب کنید. سال نوی چینی اطراف پایان ژانویه یا اوایل فوریه، با توجه به ماه می گیرد. لطفا صفحه را برای دیدن آخرین قیمت در بانکوک را تازه کردن. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. به شرق خلیج Sapparot کشتی فرود که در آن واقع شده است، و کوک Salas خلیج است. در حالی که شما رفته بودند قیمت تغییر داد.

بنابراین، آس hoteliers مانند ماریوت Belmond گیم (ادم) و هایت در سیلندر تمام علامت های تجاری خود را در سفارش روز همگام شلیک است. این شرکت ها حمل Zacks رتبه #3 (نگه دارید). لیست کامل امروز سهام Zacks #1 رتبه (خرید قوی) در اینجا می بینید. علاوه بر این، در زمان های اخیر توسعه نام تجاری نه تنها توسط روندهای اقتصادی، بلکه با سلیقه های millennials شکل بودن است. این ژنرال Y است که بخش عمده ای از شماره های گردشگری فعلی به منزله و سلیقه و انتظارات خود را از نسل های قبلی خود را به طور گسترده ای متفاوت است. با توجه به بازیکن در بخش مهمان نوازی، اکو آگاهی، سلامتی و تمایز برند تم های مهم برای این نسل است. مارک های بزرگ هتل نتیجه بیشتر هتل ها سبک زندگی، که عمدتا مارک های بوتیک که بهره مندی از زیرساخت های اصلی شرکت های راه اندازی هستند. این خدمات عبارتند از علامت های تجاری مانند Marriotts عنصر Aloft و نسخه؛ مسکونی توسط هایت; و گروه هتل های بین قاره ای نیلی هتل (IHG).

Http://finance.yahoo.com/news/vacation-mind-investing-hotel-stocks-212409162.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

The.95 اتاق مهمان در این 4 ست... همه سایت ها می تواند به راحتی توسط Skytrain BBS یا CRT زیرزمینی رسیده. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. مک: صفری. لوایح در فرقه های 1000, 500 100 50 و 20 می آیند. کشوری که در آن سفر با ارزان است و چیزی برای همه وجود دارد است. در حالی که ویژگی های جنوب یک آرایه بی پایان از زیبا جزایر و سواحل شمال سرسبز کوه و رودخانه های وحشی است. محدوده بزرگ از هتل ها و استراحتگاه غذاهای دریایی عالی تازه، ناهار خوری بازارها و مغازه های سوغات.