در اینجا برخی از حقایق جالب در مورد لا وگاس با توجه به قمار.

اما برجسته هر سفر Ga سواحل زیبای شنی، نقره ای خواهد بود. میلفورد فلات در جزیره جنوبی اتفاق می افتد به توریستی معروف ترین نقطه. سوار هلی کوپتر بیش از گراند کانیون نیز می تواند یک تجربه فراموش نشدنی. شهر رفت و آمد مکرر ساحل میامی است بسیاری از جاذبه های بازدید کنندگان ارائه می دهند در, اما بسیاری از آنها ترجیح می دهند به کجا هجوم آوردند دیگری، اما سواحل البته. اینجا برخی از حقایق جالب در مورد لا وگاس با توجه به قمار. ✤ در 2012 تنها 8 درصد از همه بازدید کنندگان گفت: آنها به وگاس لا با قمار آمد. Sitess باید شامل دیزنی لند وارد گتی، کاسه هالیوود سانتا مونیکا گریفیت پارک والت دیزنی هال کنسرت، هالیوود شهرت هالیوود-بلوار هالیوود-موم موزه Olvera خیابان گره را مزرعه توت، ونیز تفریحگاه ساحلی چیزی متفاوت قطعا راه رفتن! ماکائو پیچو، پرو: رسم توریستی بالا با آن معابد اینکا کلاسیک و ساختمان های دیگر این سایت اینکا پیش کلمبیایی در پرو است. افزایش گردشگری به معروف شهرهای قمار مانند Portorož اما چه enchants بازدید کننده بیشتر شود، دره ها، غارها و دریاچه های کشور ارائه کرده است. بارهای از جاذبه های که شما می توانید ببینید، وجود دارد بنابراین اجازه می دهد شما را به لذت بردن از وقت خود را با خانواده خود را.

خودتان کردن تخت مخصوص ساحل برای قدم زدن در اطراف موزائیک tiled خیابان های قدیمی شهر پوکت و نور پوست برخی از بخور دادن در معبد محکم رنگارنگ. (اما فراموش نکنید که برای سرپوش). Chalong Wat (1) جزیره پوکت 29 معابد بودایی پاشیده در سراسر جزیره، اما Wat Chalong (یا به طور رسمی Wat Chaithararam) با آن سه ده حک شده بودا، سنگ مار سوییس و حوضچه های لوتوس، معبد طلا در صدر برای دیدن است. معبد Chalong Wat سه ده بودا و حجاری طلا تاثیر گذار است. AP آدرس: خلیج Chalong Muang, پوکت باز: 7 صبح تا 5 شب، هر روز پذیرش: رایگان، کمک مالی در سایت بزرگ بودا (2) این بودا 45 m بالا میگردد، که لبخند بر جنوب پوکت است یکی از جزایر جدیدترین و ترین جاذبه های محترم جعبه. هنگامی که شما آن را گذشته فقیر زنجیر حیوانات در حال تبلیغ برای عکس در مقابل دروازه آن نقطه فوق العاده مسالمت آمیز با فک و حذف دیدگاه های Phukets ساحل جنوبی و دریای آندامان. آدرس: Yot Sane 1, Karon, پوکت تماس: باز 0066 76 280 343: 8 صبح تا 7.30 شب، هر روز پذیرش: رایگان، کمک مالی در سایت این بودا 45 m بالا میگردد، که لبخند بر جنوب پوکت است یکی از جزایر جدیدترین و ترین جاذبه های محترم جعبه. ALAMY قدیمی شهر پوکت (3) هنوز بسیاری از بازدید کنندگان به این سرمایه های رنگارنگ را در قرن نوزدهم از سود تجارت قلع ساخته شده. خیس خوردن تمام طعم های تند خود با ناهار در کافه باغ مخفی و قدم زدن در خیابانهای Yaowarat, Thalang, Dubik, Ranong، Rasada و Krabi, که با برخی از بهترین معماری چین پرتغالی در منطقه پر برکت. دریافت Chalong رسومات خلیج روم (4) روح چیز با مراجعه به رسومات Chalong خلیج روم.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.telegraph.co.uk/travel/destinations/asia/thailand/phuket/articles/phuket-attractions/

کوه پیمایی اطراف Dufourspitze بلندترین قله در رشته کوه های آلپ سوئیس ارزش تجربه تنها به خوبی است. در طول زمستان دریا آرام و روشن ساختن آن را مناسب برای شنا و غواصی و غواصی است. سفر به سختی 15% برای مقاصد حرفه ای و بقیه به دیدار بستگان و دوستان. ماسايي مارا ملی رزرو برای مردم محلی، آن است 'مارا' واقع در جنوب غربی کنیا. زمستان هم به لذت بردن از برخی از بزرگ، با بسیاری از رشته کوه های اطراف که ارائه این ورزش تفریحی اسکی. تا حدی که رودیارد کیپلینگ آن شگفتی هشتم جهان نام بود. استخر قطعه نفیس معماری پر نرم آب سبز رنگ با تخت های راحت بر روی عرشه، احاطه شده توسط دره و فلات است. آخرین جایی در لیست من ونیز است. تعطیلات کمک شما کشف دوباره جوان شاد و جدید شما. یکی از بهترین مقصد در جهان بالی عمدتا با مردم فرهنگ هندو جمعیت.