آن به خوبی برگزار شد، در یک مکان زیبا، بارهای از پاپ و بالای آن را خاموش ما کردم برخی از بزرگ قایقرانی.

باید ببینید سایت عبارتند از: عقاب اوج یلوستون دریاچه آبشار یلو نقره ای بند ناف آبشار، و غیره. اسپانیا دومین توریستی Lestination در جهان است. شما نیاز به سر راست به بلوار لا وگاس که لا وگاس نوار نوار 4 + مایل نیز نامیده می شود. برخی از نقاط عالی عبارتند از: لندن، منچستر، ادینبورگ، گلاسکو، بلفاست، ولز، بریستول، لیدز، و غیره ادامه هنرهای پردازنده، پل های دیگری است که romances حواس خود را و خواسته های نفسانی خود را با تداوم. این شامل usual―relatives و دوستان و همکاران و همسایگان. شهر وگاس لا قادر به جذب بسیاری از مردم برای بسیاری از سال است. مسابقه در ماه مه یا ژوئن هر سال برگزار می شود. با شگفت انگیز پارک و پارک های آب همراه با سرگرمی های دلربا و جاذبه های کلاسیک دیزنی تعطیلات کنند رویاهای پری خود می پیوندند. یک نوع کروز شما یا در ساحل غربی و یا شرقی مکزیک طول می کشد.

میزبانی این رویداد سال رفت و آمد مکرر سالا & آبگرم ترکیبی نادر معماری چین پرتغالی تاریخی با امکانات هتل لوکس در یکی از چشمگیر ترین تنظیمات در پوکت به خصوص جذاب ساخته شده توسط خیره کننده superyachts آسیا Superyacht قرار ملاقات گذاشتن لنگر انداخته در خلیج زیبا. هتل های لوکس آبگرم تنها 20 دقیقه از نزدیکی دره باشگاه آبی و مشهور Phang خلیج آنگا است و در خانه به محدوده انتخاب هتل های 5 ستاره واقع در ساحل Khao مای. مای خاو انحصار صلح آمیز و طبیعت بسیار زیبا است که می تواند در ساحل بکر یا پارک ملی کل منطقه شناخته شده است. رفت و آمد مکرر سالا فقط کوتاه 20 دقیقه رانندگی تا فرودگاه بین المللی پوکت با دسترسی گسترده به مقصد های بین المللی است. اولین جام برندگان Superyacht گلوبال پس از دو روز مسابقه شدید در 16th سالانه آسیا Superyacht قرار ملاقات گذاشتن که در آن superyachts انتظار می رود 10-15 خواهد شد پیوستن به مسابقه قایق رانی شرکت مشهور superyacht در آبهای خلیج مای خاو جدید به رویداد امسال و جرقه خاموش رقابتی Superyacht رقابت قایقرانی است. شرکت در سال 2015 و پیوستن به سیستم خودکار در سال 2016، 37 متر قایقرانی superyacht S/y سعادت - نظر Sheltrum کاپیتان و خدمه سعادت است و من تا به حال زمان فوق العاده در قرار ملاقات گذاشتن. آن به خوبی برگزار شد، در یک مکان زیبا، بارهای از پاپ و بالای آن را خاموش ما برخی از قایقرانی بزرگ کردم. با یا بدون مهمان هیئت مدیره من به شدت توصیه آسیا قرار ملاقات گذاشتن Superyacht به هر superyacht در جنوب شرقی آسیا، تضمین می کنم شما باید زمان فوق العاده! باز روز 16 دسامبر جلسه توجیهی کاپیتان در اتاق جلسه سالا متوسل مهمان VIP دور توسط مناقصات در اسكله سفارشی ساخته شده برای حزب کوکتل باز شب روی شگفت انگیز و زیبا با سبک phinisi S/y Dunia Baru whisked بودن دنبال برگزار خواهد شد. روز بعد آن به اولین روز superyacht مسابقه و امسال دیرین شرکت سازمانده گزارش گوردون فرناندس: مهمان از رفت و آمد مکرر سالا می شود جایگزین هیئت مدیره قایق بادبانی طوری که آنها می دیدن دست اول چه خبر و تجربه هیجان از تماشای منظره باور نکردنی superyachts مسابقه. مهمانان بعد محبوب Benetti چالش قایق ساختمان & حزب، با رقابت superyacht تیم در چمن بین رنسانس و استراحتگاه سالا برگزاری مسابقه لذت ببرید.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.bymnews.com/news/newsDetails.php?id=157783

در این شهر ساختمانهای سبک هلندی کیپ هستند چشم به صورت چاپگر. Dharamshala ستاد تبت دولت در تبعید است. با این حال، تنها از این شهر به عنوان پناهگاه خرید فکر نمی کنم. حداقل تا سال گذشته بازار دبی بزرگترین بازار در جهان است. تمام سواحل به گردشگران باز است. تایلندی فرهنگ جنبه دیگری است که گردشگران از سراسر جهان را مجذوب است. و ذهن شما این دوستانه می کردم. نوار برای هتل های بعدی در وگاس لا باز مطرح است. وب سایت خاص اختصاص داده شده به علت مانند سفر رفقا که کمک کنید تماس با همفکر شرکای سفر وجود دارد.