اما اگر علاقمند به بودن در خلیج مایا برای ساعت طولانی شما می توانید انتخاب هر یک از قایق های تور را در اطراف مکان های دیگر، از جمله خلیج مایا.

خیابان ها همیشه زنده با موسیقی، آتش بازی و جشن هستند. چمن سبز سرسبز ردیف خانه های کوچک در کنار رودخانه Amstel کانال ها به خوبی برنامه ریزی شده، کانال کروز مانند جنگل سبز مناطق به عنوان مثال، 'Bosbaan' در شهر تاریخی موزه کارخانه پنیر، آسیاب های بادی و فعالیت های ورزشی مانند پارو زدن، دوچرخه سواری، و غیره، افزایش سطح انرژی شما را کمک می کند. با توجه به گردشگری پی در پی در حوالی این ساکنان چیزی به انسان حضور habituated و qualms درباره حیواناتی خود بسته چیپس یا بطری آب و یا حتی کلاه خود را ندارند. اما اگر علاقمند به بودن در خلیج مایا برای ساعت طولانی شما می توانید هر یک از قایق تور است که شما را در اطراف مکان های دیگر، از جمله خلیج مایا را انتخاب. نیز وجود دارد برخی از daredevilry بازی alongside―this است در قالب چند جوانان تایلندی دادن آتش دستکاری نشان می دهد. اما همانطور که همه چیز یک فرد تعطیلات نگاه می آورند من را انتخاب کرده اید این مقصد 20 فرهنگ گشت و گذار غذایی سواحل میراث و غیره باشد. بزرگترین پارک ایالتی در ایالات متحده، و فکر می کنید که اندازه آن است که حتی دولت های دیگر در ایالات متحده بیت! سیشل 115 جزایر کوچک شامل پوشش مساحت زمین 455 کیلومتر مربع همراه با تور پارک تفریحی فوق العاده، شما ممکن است انتخاب کردن برای تور حیات وحش و یا شما از موزه بازدید می کنید. به عنوان مثال، در همان گوشه فریبکار مغرور است که آخرین فیلم آمریکایی است پیدا کنید و در آن محل فروشگاه پیدا کنید فروش داروهای سنتی یا محلی یا سوغاتی.

این! عجب! چشم های زیبا. در حالی که انتظار برای 60 دقیقه زمان به اعتبار اختصاص داده شده راهنمای تور ما برخی از دیوار بالا رفتن بود. 60 دقیقه است واقعا کوتاه زمانی که شما با داشتن سرگرم کننده! زمان انتقال به جزیره بعدی بود. کوه Phak Bia یا جزیره Bia Phak! ساحل شنی سفید و آب حتی واضح تر! ضربه آب را با برخی از توریست های دیگر که برخی از نان.

Http://www.azuanzahdi.com/index.php/2012/01/28/krabi-trip-day-2-hong-island-tour/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

و دلیل خوبی برای این وجود دارد. اگر شما علاقه مند به کوهنوردی کوه کلیمانجارو به طور مستقیم مشرف به پارک ملی Ambasoli محل یکی دیگر از جاذبه های، می تواند. و شکوه basking در تابستان، اسکندریه بهترین برای سواحل و استراحتگاه آن است. آوریل ماه برای بازدید از باغ گل لاله در Keukenhof است. نیوزیلند بسیار خوبی شناخته شده برای آن منحصر به فرد گیاهان و جانوران است. شما می توانید نگاهی یا شما حتی می توانید tortoises غول پیکر در زیستگاه طبیعی خود را در جزیره Curieuse را لمس کنید. همراه با تور پارک تفریحی فوق العاده شما ممکن است انتخاب کردن برای تور حیات وحش و یا شما از موزه بازدید می کنید. در سال گذشته به تنهایی، آلمان صرف منگنز $84.3 ایالات متحده صرف $79.1 منگنز و چین منگنز های $72.6. توسعه و ارتقای صنعت گردشگری خود را صرف. شما باید اجاره از دان فی می توانید در اینجا آب سوار دم بلند و یا کرجی. ممکن است یا ممکن است به توقف در تور قایق خود، اما شما به طور جداگانه نیز، درست از دان فی برنامه سفر می تواند.