اشتراک گذاری مرزهای جنوب شرق آسیا با همسایه کامبوج و لائوس و مالزی و برمه میانمار، تایلند محیط طبیعی تا حد زیادی از منطقه به منطقه متفاوت است.

ما به برخی از ویژگی های است که همه را به سفارشی برنامه سفر گنجانیده شده است، و مورد علاقه سواحل ما برجسته ارائه پایان شاعرانه به سفر خود را در جنوب شرق آسیا. حتما به سوار در ریل راه آهن مرگ و تأمل در جنایات جنگ در موزه جنگ Meath. در سی سال گذشته، تایلند به قدرت سیاسی دست بسیاری از اوقات، اغلب به دلیل نیست بلکه انقلاب و اعتراضات تغییر دیده می شود. اشتراک گذاری مرزهای جنوب شرق آسیا با neighbours کامبوج و لائوس و مالزی و برمه میانمار، تایلند محیط طبیعی تا حد زیادی از منطقه به منطقه متفاوت است. شب را مهمان برای بینش منحصر به فرد به زندگی خود را صرف. از کوه های زیبا و معابد از شمال به بازار شناور بانکوک و سواحل و جزایر جنوبی همه خال خال با گزینه های مسکن لوکس, تایلند مقصد بزرگ برای تعطیلات لوکس است. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. این صفحه خوشمزه از رشته فرنگی برنج هم آراسته با بادام زمینی پر از عطر و طعم است و می تواند در خدمت با میگوی تازه مرغ توفو یا سبزیجات.

این ترکیب فن آوری های نوین با اوقات فراغت ما سفر تمرکز، ما رزرو محل اسکان ما از همسالان خود صنعت افتراق. ما همچنان به گسترش پوشش ما را از راه هوا و هتل منابع، ما قادر به بیشتر سفارشی خود هدایت تور محصولات را به مشتریان خود ارائه است. با توجه به افزایش تقاضا برای سفرهای سفارشی، ما معتقدیم که گسترش پوشش اوقات فراغت سفر منابع تا حد زیادی موضع ما را در خود هدایت تورهای تقویت می کند. حالا من می خواهم به بحث در مورد نام تجاری ما است. Tuniu تا سال ها اختصاص داده شده به شکل گیری و رشد آن با نام تجاری در چین. نام تجاری ما یکی از بالاترین آگاهی و تکرار در صنعت مسافرت آنلاین است. در سه ماهه سوم سال شروع سرمایه گذاری نام تجاری ما را در کانال های که بالاترین مقدار بازگشت سرمایه گذاری برای Tuniu را تمرکز می کنند. ما نیز ما دارایی های تجاری موجود جهت رشد بیشتر بصورت پول در اوردن خواهد شد. این نام تجاری استراتژی جدید--این استراتژی نام تجاری جدید خواهد شد روند رفتن به عنوان ما به کنترل هزینه های ما و ایجاد تنظیمات بر اساس محیط زیست بازار کلی به جلو. من در حال حاضر می خواهم به بحث در مورد استراتژی ما در فن آوری. کارآمد ما دارایی های تجاری موجود بصورت پول در اوردن، ما باید به طور مداوم بهبود تجربه کاربر و افزایش بهره وری کلی ما.

Http://finance.yahoo.com/news/edited-transcript-tour-earnings-conference-212128551.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

پیاده روی شنا کاوش غارها و خواب به صداهای عجیب و غریب پرندگان و حیوانات. آب به معنای نمادین به پاک کردن و پاک اما با آوریل یکی از تایلند داغترین است چند ماه نیز به ارمغان می آورد در تسکین شیرین از گرما. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. شمال تایلند خانه را به بسیاری از گروه های اقلیت کشور. مارس تا ژوئن کمتر خیس است اما گرمترین زمان از نظر درجه حرارت است. ما خود را میزبان است و اعتماد ما را با برنامه ریزی تعطیلات رویایی شما در سرزمین لبخند. معمولا با سهام علف لیمو آماده برگ کافر آهک و فلفل، این سوپ در تایلند به طور گسترده ای در دسترس است و جهان 3 popularised. مردم محلی بازديد به خفاش ها با ارائه شده برای بودا و مواد غذایی برای راهبان را. بسته به سفر که شما در شما سفر توسط خودتان ممکن است: سوار با دیگران به اشتراک در Songthaew - کامیون وانت تبدیل اغلب در سراسر آسیای جنوب شرقی دیده می شود. معبد هاپ را از طریق برخی - یا همه - از آن معابد 300 را کلاس آشپزی به اسرار غذاهای تایلندی و در بازار شب برای غذای خوشمزه طراح کالا و ماساژ پا برای اکتشاف.