به عنوان سال پیشرفت خواهد شد به احتمال زیاد می بینیم بحث افزایش اطراف مشوق های اقتصادی مانند مالیات معافیت برای مسافران کشورهای عضو اکو (41% ** از مسافران می شود به نفع)، معرفی یک استاندارد بین المللی برای اقامت پایدار (41% * به نفع) و حمل و نقل ارائه دهندگان مسافران دادن اطلاعات بیشتر در مورد جبران کربن (26% * به نفع).

C.ountries/territories که ویزا برای اقامت تا 14 روز و یا دیگران اگر نیاز:-کامبوج، اوکراین. به بوکس تایلندی این ورزش رزمی مثل چند نفر دیگر است. اطلاعات ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر; بنابراین، بررسی صحت اطلاعات با فروشنده مربوطه قبل از ساخت استفاده از آن. این باعث می شود آنها را supremely manoeuvrable حتی در آب های کم عمق اما آنها کمی underpowered برای سفرهای طولانی و اگر حتی کمی اندکی متلاطم شما مرطوب کنید. فرودگاه بین المللی نیز در کلاه گاو کوهان دار, Samui Krabi, شرکت و چیانگ مای قرار دارد هر چند این تا حد زیادی برای منع پرواز از کشورهای جنوب شرق آسیا. تایلندی برنج شراب สาโท Cato واقع آبجو دم از برنج glutinous و در نتیجه پسرعموي معنوی خاطر ژاپنی است. آنها A320s از بانکوک به تعداد نقاط در داخل کشور، و همچنین شهرهای در جنوب شرق آسیا و چین پرواز. . آن عبارت است از برنج چسبناک, آرد, نارگیل و غیره. فقط اطلاعات خود را برای دریافت رایگان پی دی پی راهنمای سفر خود را وارد کنید و همچنین شما را به خبرنامه رایگان ما آسیا وب مستقیم سفر باشگاه اضافه کنید. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. شرکت Ph Egan می دهد بهترین از هر دو جهان با سواحل خوبی توسعه یافته و آنهایی که خالی کوتاه سوار دور.

در 2017، از آن خواهد شد غیر معمول متنوع طیف وسیعی از SanctuStays, تسهیلات ویلا آپارتمان استراحتگاه و بیشتر، ارائه امکانات مراقبه مکمل سلامت چشمه های معدنی سلامتی کارگاه و تجهیزات در فضای باز برای ترویج سبک زندگی جامع و واضح تر راه برای کشف خود اعم از پیدا کردن. 5. برو سفر سبز یا اقامت خانه سازگار با محیط زیست به معنای خیلی چیزها برای بسیاری از مردم، اما وجود دارد هیچ انکار روند برای مسافران و تسهیلات بیشتر سازگار با محیط زیست و پایدار آگاه و همچنین مسئول شدن. سال آینده بیش از یک سوم را دید (36% *) از برنامه ریزی برای انتخاب گزینه های سازگار با محیط زیست سفر بیشتر از آنها در سال 2016 مسافران و حدود 2 5 (39% *) علاقه مند به تجربه سفر اکو تور. این راه که در آن مردم به طور فزاینده سفر راه به زیبایی خود را نیاز دارد در حالی که حفظ یکپارچگی فرهنگی و زیست محیطی با در نظر گرفتن مسیرهای طولانی تر و دیدنی تر و حالت های حمل و نقل در حال پیدا کردن آینه. دوستدار محیط زیست باقی می ماند دیگر حفظ معدود اما توقع های بسیاری دارد. به عنوان سال پیشرفت خواهد شد به احتمال زیاد می بینیم بحث افزایش اطراف مشوق های اقتصادی مانند معافیت مالیاتی برای مسافران کشورهای عضو اکو (41% ** از مسافران می شود به نفع)، معرفی یک استاندارد بین المللی برای اقامت پایدار (41% * به نفع) و ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل مسافران دادن اطلاعات بیشتر در مورد جبران کربن (26% * به نفع). 6. ساده لذت مسافران در 2017 خواهد شد به آرزوهای خود را به جای خواص مواد الهام گرفته شود. اگر واقعیت 58% * طرح مسافران به prioritise صرف در حالی که آنها را در تعطیلات در 2017 در تجربه و نه از خواص مواد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

، آموزشی ویبولیتین است کما فرعی... کبرای سمی در سراسر تایلند، پنهان شده در قلم مو بلند و یا در امتداد جریان یافت می شود. بررسی اجمالی: سمت چپ در 346 کیلومتر در جاده اصلی شماره 3 سدیم است. مسافران همچنین می توانید این را در مغازه ها دسر دیگر را. اگر شما اجاره خودرو بدون بیمه و آسیب دیده است و یا به سرقت رفته، خط پایین است که شما به طور کامل پرداخت هزینه تعمیر یا جایگزینی آن نیاز خواهد بود. Thais اغلب خود میوه آب--طعم اکتسابی است که شما فقط ممکن است یاد بگیرند به مانند اضافه کردن نمک به. طعم اکتسابی، اما اعتیاد آور یکی. آن دفعتاً و بی احترامی آشکار خر خر کردن مواد غذایی قبل از خوردن آن در نظر گرفته است، حتی اگر خرناس در قدردانی انجام می شود بخصوص هنگامی که غذا خوردن در کسی خانه این درست است.