یک توجه داشته باشید از احتیاط هر چند، بنابراین مطمئن شوید که شما رزرو خود را انجام در پیشبرد محل اقامت در Venice کمی در سمت گران است.

اگر چه من می توانم و، صدها نفر از جاهای دیگر در دنیا است که ارزش بازدید بیش از حد به وجود دارد. شما از زمان زیادی همراه با برخی از بهترین غذایی است که شما دست خود را دراز می توانید مطمئن باشید. ساحل عقاب نقطه داغ در آروبا با توجه به آن منظره زیبایی و آب و هوا تسکین دهنده است. واقع در شرق ماداگاسکار موریس مقصد توریستی بسیار عالی است. دهکده جهانی تمام منابع سرگرمی است. با بسیاری از مناطق کوهستانی اسپانیا بزرگ است که آن را به تعطیلات زمستانی می آید. وجود دارد بسیاری از کازینو و هتل های اطراف، که شما نمی خواهد هانا هر جای دیگر بروید. اشتباه نکنید، صد تن با استانداردهای مشابه وجود دارد. آخرین جایی در لیست من ونیز است.

شروع روز با شیب در استخر و یا درمان اسپا هتل پاتایا ما و سپس سر رتبهٔ برای کشف. بازدید باغ Nong Nooch برای مشاهده از گیاهان گرمسیری با شکوه و به تماشای رقص سنتی تایلندی روزانه انجام شده را نشان می دهد. تجربه نزدیک برخورد با یک فیل در روستای فیل فقط چند کیلومتر خارج از شهر و یا سر به کوه های شبکه (جزیره مرجانی) نقطه خیره کننده کمتر از یک ساعت دور با قایق یا کشتی. مهمانان بسیاری در پاتایا اقامت ما لذت بردن از سفر تا تپه بودا، مجسمه غول پیکر بودا و آب گرفتن در نمای خیره کننده. هنگامی که خورشید مجموعه بیش از خلیج پاتایا, سر کردن به ساحل اصلی که در آن تاپیک موسیقی شبانه، یا کشف Pattayas سمت وحشی در پیاده روی خیابان های بسته بندی شده با میله و سالن. برای تجربه بیشتر دوستدار خانواده با سرعت کمتری Jomtien ساحل درست در جنوب پاتایا را امتحان کنید. پاتایا تنها فاصله کوتاه از بانکوک است، ارائه دسترسی مهمان هتل پاتایا ما به بهترین تایلند ارائه کرده است. ما در بر داشت 2 هتل در پاتایا شما اقامت: 1 اتاق 1 عضو مهمان/اتاق ویرایش ماریوت پاداش دریافت ما پایین ترین نرخ هنگامی که آنها مستقیم کتاب. مشاهده جزئیات

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.marriott.com/hotel-search/pattaya.hotels.thailand.travel/

اسپانیا یکی از کشورهای 1 در جهان به توسعه تابستان / تعطیلات ساحل. این به خیابان زیبا ترین در تمام ونیز گفته می شود. هر چند شناخته شده برای مهمان نوازی خود، مردم محلی هستند هنوز تردید از غربی ها - توریستی و یا در غیر این صورت. با این راهنمای سفر کوتاه من مطمئن شوید که شما قادر خواهد بود برای پیدا کردن مقصد گرم بهترین انتخاب شما. قمار شناخته شده Bellagio، قصر سزار عزیز دردانه را, Venetian, Nugget طلایی به نام چند. یک توجه داشته باشید از احتیاط هر چند، بنابراین مطمئن شوید که شما رزرو خود را انجام در پیشبرد محل اقامت در Venice کمی در سمت گران است. پر بازدید ترین مقصد در برزیل ریو funfair پایتخت جهان و دلیل خوب شناخته شده است. تحسین به عنوان یکی از بهترین مقصد در جهان مهمانی آکاپولکو خط ساحلی سوسو زننده بزرگ سواحل و رستوران است اما متأسفانه دیگری هم به آن - طرف واقعا خطرناک دارد.