هشدار به دنبال هشدار از اداره هواشناسی در روز یکشنبه که منطقه جنوب هنوز برای باران حداقل تا دوشنبه Braced است.

رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود.

داستان مرتبط با: Samui floodwater فروکش، فاجعه پیشگیری و کاهش وزارت روز یکشنبه صادر شده هشدار به دفاتر استانی در 10 استان جنوبی آماده شود برای حوادث احتمالی است. که آنها در معرض خطر سیل و زمین لغزش، برخی از مناطق در سورت ثانی, ناخن سی thammarat، Pattani، Narathiwat، Krabi، صفحه، Satun، Songkhla، Patthalung و یالا در فهرست خطر بر اساس بخش هستند. هشدار به دنبال هشدار از وزارت Meteorological در روز یکشنبه که منطقه جنوب هنوز برای باران حداقل تا دوشنبه braced است. بارندگی همچنین قطار در روز یکشنبه مختل شده است. چهار قطار جنوبی محدود در محل اتصال راه آهن Thung آهنگ در ناخن سی thammarat روز یک شنبه پس از بخش های بسیاری از آهنگ های گزارش شده به آب گرفتگی، گزارش رسانه ها متوقف شد. Chaiya Kocharat Thung آهنگ رسمی راه آهن گفت: چهار قطار از بانکوک. دو تا از آنها را برای صفحه اصلی و دو نفر دیگر برای ناخن سی thammarat محدود شد. او گفت: آهنگ های راه آهن در بسیاری از نقاط در صفحه اصلی و ناخن سی thammarat., باعث خطرات ایمنی هولناک شده بود. اتوبوس را به مسافران قطار به مقصد خود را مرتب بودند. (ادامه در زیر) مرد به نظر می رسد در یک ماشین ساخت راه خود را از طریق خیابان آب گرفتگی در منطقه Phra Phom ناخن سی thammarat در تاریخ یکشنبه. (عکس از Nujaree Raekrun) دست کم هشت نفر از جمله دو پنج ساله دختر کشته شده اند پس از بسیاری از ناخن سی thammarat., استان Trang و Songkhla ضربه سنگین سیل پس از چهار روز شد.

Http://www.bangkokpost.com/news/general/1151500/flash-flood-alert-issued-for-southern-provinces شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ.