همانطور که ما را به قایق به ترک راه رفتن بودند، آب دیگر بیش از Sandbar جریان است و جزایر کاملا متصل شد.

آب اینجا که همچنین مناسب برای قایقرانی باعث روشن و آرام، است. و دلایل آشکار است. چشم انداز، البته با شکوه است. متعلق ducal نیز ساختار باید به سادگی برای آن اسکله نفس گیر است. شما می توانید نگاهی یا شما حتی می توانید tortoises غول پیکر در زیستگاه طبیعی خود را در جزیره Curieuse را لمس کنید. تایلند است به برخی از ترین جهان مشهور چشمه های معدنی و سلامت / امکانات نوتوانی. آخرین جایی در لیست من ونیز است. متعدد کاباره ها، رستوران ها و بارها به وجود دارد. موزه های با شکوه مانند موزه لوور موزه عروسک، موزه جعلی مکان اصلی جاذبه هستند. مکان های مشابه بسیار محبوب در تابستان بیش از حد است.

آن نام آن از بخش جزیره که شبیه مرغ سر و گردن شدم. ما در واقع بر روی جزیره رفتن نیست، اما این ظاهرا بهترین مکان برای زیر آبی، بنابراین بسیاری از ما hopped کردن با لوله تنفس دنده. این هر چیزی شگفت انگیز نبود اما نوع خوب برای شنا در اطراف با ماهی برای مدتی. Tup جزیره و جزیره Mawr آخرین توقف ما بود در واقع دو جزیره با هم جفت گیری کردن کوه و کوه Mawr. آنها با هم که در جزر و مد کم sandbar چوب از آب اتصال آنها را خیلی نزدیک است. هنگامی که ما وارد جزر و مد در پایین گرفتن اما آب هنوز چند اینچ بالا sandbar بود. همانطور که ما را به قایق به راه رفتن بودند، آب دیگر بیش از sandbar جریان است و جزایر به طور کامل متصل می شوند. مصرف 4 تور جزایر ما رزرو تور جزایر 4 ما پس از ورود به Krabi و تور رفت روز پس از ورود. مهمانخانه های بسیاری قادر به تور کتاب برای شما، و فراموش نکنید که قیمت قابل مذاکره است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.aliadventures.com/2014/03/krabi-4-islands-tour/

برخی از قمار بزرگ برای رفتن بیش از حد، علاوه بر بهترین هتل ها برای ماندن در وجود دارد. چیزی که باید نه از دست رفته میعادگاه قشنگ ساحلی لو، کاباره مولن روژ سالن رقص است. دیزنی لند هنگ کنگ نقطه مورد علاقه بچه ها و همچنین بزرگسالان است. جزایر کوچک حدود 117 آبراه متصل می شوند. فرض کنید که بعد تعطیلات خود را در حال رفتن به یکی که شما را برای بقیه عمر خود را به یاد داشته باشید من را در اینجا، وارد. سواحل زیبا پودری و آب گازدار مطمئنا شما با بی نظیر انرژی و شور و شوق پر کنید. راه کامل می شود به یک توپ از یک زمان در پارک های تفریحی و سپس به طرف ساحل بازنشسته برای یک تعطیلات آرامش بخش و زیبا. پارک عرشه، نمی تواند بیش از حد از دست رفته. شما باید اجاره از دان فی می توانید در اینجا آب سوار دم بلند و یا کرجی. تعطیلات بهترین راه برای تقویت روابط خود را با دوستان و خانواده است.