هنگامی که شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید.

تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از تند غذاهای بسته بندی شده با فلفل به خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری. Massa مرد غذا کاری Kaeng Matsaman A با ریشه های اسلامی، کاری پر کردن این به طور سنتی شیر نارگیل و سیب زمینی و گوشت گاو و برگ سرخ و بادام زمینی اگر ماندن در ساحل و یا در یکی از جزایر، حتما بسیاری از وفور از غذاهای دریایی تازه را در ارائه ویژگی های. ما بررسی تغییرات ملی بسیار متفاوت است که در این منطقه است. ما به برخی از ویژگی های است که همه را به سفارشی برنامه سفر گنجانیده شده است، و مورد علاقه سواحل ما برجسته ارائه پایان شاعرانه به سفر خود را در جنوب شرق آسیا. ساحل شرقی زیبا شمالی کاوش شمالی تایلند سواحل تایلند ممکن است - اکتبر تایلند را از سطح زمین در این تعجب three-wheeler. این شهر آرام است پریدن نقطه برای بازدید به پاس آتش جهنم بدنام و رودخانه کوای. سعی کنید همه چیز را از برنج سرخ شده به اشکالات سرخ شده.، گیم، نمایندگان در تمام مقصد های بزرگ در کشور است و نشان دهنده برخی از آژانس های مسافرتی محترم ترین در اروپا و دیگر نقاط جهان. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. تایلند شگفت انگیزی، عرفانی بازدید کنندگان بین المللی را با فرصت دیدن قصر بزرگ، فیل سواری و تجربه به گرمی و شادی مردم تایلند beckons.

چه: فدراسیون بین المللی تحصیلات تکمیلی تور حسین isp ها جام جهانی گلف که در آن: ملبورن, استرالیا. دوره: کینگستون هیت باشگاه گلف. Yardage: 7,087. پر: 72. قهرمانان دفاع (2013): بار Pairings/سه راهی استرالیا (جیسون روز، آدم اسکات): بار ذکر شده است ابتدا شرقی ایالات متحده در روز چهارشنبه. (بازی در 10:30 پنجشنبه محلی در ملبورن استرالیا آغاز می شود.) 6:30 بعد از ظهر: S.S.P. Chawrasia/سيد Chikkarangappa (هند)، دنی چیا/نیکلاس علم (مالزی) 6:40 بعد از ظهر: ویکتور Dubuisson/رومن Langasque (فرانسه)، چان عادتی، پان/Shih-چانگ (چین تایپه) 6:50 بعد از ظهر: Jhonattan وگاس/خولیو وگاس (ونزوئلا)، ریکاردو Gouveia و خوزه Filipe لیما (پرتغال) 7 بعد از ظهر: برند Wiesberger/مارتین Wiegele (اتریش)، الکس Cejka/استفان یاگر، (آلمان) 7:10 بعد از ظهر: مانلی برادلی لجن/استوارت (ویلز) David Hearn در آدم Hadwin (کانادا) 7:20 بعد از ظهر : کاسکو ون Zyl/جورج ۲۰۰۳ (آفریقای جنوبی)، میگل Tabuena/آنجلو Que (فیلیپین) 7:30 p.m.: Ashun وو/Haotong لی (چین)، Joost Luiten/داریوش ون Driel (هلند) 7:40 بعد از ظهر: الکس Noren/دیوید Lingmerth (سوئد)، Olesen Kjeldsen/Thorbjorn سورن (دانمارک) 7:50 بعد از ظهر: Byeong هون An/K.T. کیم (کره جنوبی)، Thongchai Aphibarnrat Jaidee/Kiradech (تایلند) 8:10 بعد از ظهر: آدم اسکات/مارک Leishman (استرالیا)، ریکی فاولر/جیمی واکر (ایالات متحده) 8:20 بعد از ظهر : کریس چوب/اندی سالیوان (انگلستان)، فرانچسکو Molinari/ماتئو Manassero (ایتالیا) 8:30 بعد از ظهر: ایشیکاوا هیدکی ماتسویاما/ریو (ژاپن)، رایان فاکس/دنی لی (نیوزیلند) 8:40 بعد از ظهر: جان رحم/رافائل مفت-Bello (اسپانیا)، توماس Pieters/نیکولا Colsaerts (بلژیک) 8:50 بعد از ظهر: راسل ناکس/دانکن استوارت (اسکاتلند)، شین لوری/Graeme مک داول (ایرلند) تلویزیون: گلف کانال (8 بعد از ظهر - 1 صبح

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.golfweek.com/2016/11/22/tee-times/

اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. در بسیاری از سفرهای بی باک شما فرصت را به شام خوردن با یک خانواده محلی - قرار داده می شود این فرصت بزرگ برای دیدن چگونه غذا را آماده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده ارائه می دهد. آبهای اطراف Krabi خال خال با صدها نفر از جزایر عیار سنگ آهک است. چرا ما را انتخاب کنید: ما ارائه خدمات شخصی سفر برنامه ریزی را به رویاها و آرزوها تحقق یابد. بانکوک عظیم Chatuchak بازار کلان شهر فراموش نشدنی با مناظر عجیب و غریب و بوی پر است. آن را به عنوان تعطیلات مدرسه نیمکره شمالی آن نیز کاملا از ژوئیه اوت مشغول به دریافت می تواند. اشتراک گذاری مرزهای جنوب شرق آسیا با neighbours کامبوج و لائوس و مالزی و برمه میانمار، تایلند محیط طبیعی تا حد زیادی از منطقه به منطقه متفاوت است. سفر "سرزمین لبخند" و شما یک کشور از تضاد را کشف کنید. مناسب برای سفرهای طولانی تر بین شهرها و روستاها.