ما متوجه است که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده.

بانکوک فرودگاه جدید Suvarnabhumi "تا-رنگ پریده-na-رونق" واقع در 30 کیلومتری east از پایین شهر بانکوک است. تایلند طولانی در لیست بهترین مراکز شده در آسیا بوده است. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. تایلند کشور نسبتا امن و پایدار با مردم دوستانه است که لذت بردن از نگرش بی خیال نسبت به زندگی است. مقدار زیادی از تکمیل سفید شن و ماسه سواحل برای آرامش بخش، هر دو غواصی honeymooning و غواصی صخره های مرجانی مانند فی کخ کخ Samui چیزی جزیره و غیره. بیشتر 10 Sukhumvit Soi 15 کنگ لنبر Na Wattana مهمان میانگین ارزش: 8.4 بزرگ رویای هتل در بانکوک ساخت آن را یکی از بهترین هتل کيش در شهر واقع شده است. شمال سرسبز کوه و رودخانه وحشی است و جنوب را ارائه می دهد تعداد زیادی از جزایر و سواحل و مرکز بانکوک شلوغ می بالد. بسیاری از سواحل دیدنی و خلیج در طرف غربی گسترش از شمال به جنوب قرار دارد.

از بارج درست کردن Waikiki ساحل. در سکته مغزی نیمه شب رگبار گلوله آتش بازی 1800 در اشکال خیالی مانند گیاه حلقه strobes طرفداران درخشان رنگارنگ سقوط برگ، brocades و کبوتر با شکوه به آسمان شب در طول 10 دقیقه ارائه راه اندازی. نقطه اوج عینک با بازی "Auld Lang Syne." دبی, امارات متحده عربی-شهر superlatives که در سال 2014 شکست رکورد برای نمایش آتش بازی بزرگترین و طولانی ترین در جهان، دبی میزبان نمایش داده می شود یکی از دیدنی ترین آتش بازی در شب سال نو در بر داشت. دیدگاه منحصر به فرد ترین برای دیدن آتش بازی از بادبان به شکل العرب، جهان را فقط هفت ستاره هتل در ساحل جمیرا نشسته است. هتل ارائه می دهد انواع راه به حلقه در سال جدید، از جمله پذیرش شامپاین در دهلیز بلندترین جهان شام در یکی از پنج رستوران نیمه شب آتش بازی و آمريکا. ناسائو باهاما - انجام به عنوان مردم محلی و دنبال junkanoos، پر جنب و جوش رژه با لباسهای شخصیت شناور و نوازندگان خیابانی که در نهایت منجر به طرف ساحل. پیوستن ساکنان Crooked جزیره و جزیره کوچک طولانی برای روز غذای مختصر خانواده با گریل کردن بازی و تفریح همينطور. بسیاری از هتل ها، از جمله باشگاه توچال استلا ماریس و آتلانتیس، باهاما میزبان اسراف شب سال نو احزاب با بوفه، آتش بازی و موسیقی زندگی می کنند.

Http://finance.yahoo.com/news/ultimate-years-eve-party-head-173354027.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

بازدید کنندگان می توانید صنایع دستی از ابریشم، نقره و سایر جواهرات، چتر و چوب به صورت محلی به عنوان سوغاتی بی زمان تولید. اگر فقط یک دید ارزش دیدن در بانکوک آن کاخ بزرگ است که به بند والت می دانستند. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. آشپزی الهی مردم مهمان نواز و شیوه زندگی زیست جیب تایلند برای کسب شهرت خود را برای یکی از مورد علاقه ترین مقصدهای معروف سفر را. بیشتر مهمان امتیاز متوسط: 8.4 بزرگ با موقعیت مرکزی آن، بهترین برتر غربی تاج خروس هتل فرودگاه Suvarnabhumi است در دسترس آسان از توریستی ترین جذب... ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. پس از اتمام شما امتیاز به حساب شما اضافه می شود.