بالشتک های پارچه پر جنب و جوش، جدول پارچه و Hammocks با جشنواره ها و رویدادها در تایلند سال نو تایلندی سراسر کشور در جشن گرفته می شود و به طور سنتی به عنوان یک زمان برای پاکسازی شده و تجدید.

این شهر آرام است پریدن نقطه برای بازدید به پاس آتش جهنم بدنام و رودخانه کوای. این مرکز تایلند کسب و کار اقتصادی و توسط خانه خانواده و معابد منتقل می کند امور سیاسی اما قایق سواری در شهر "مشتاق" یا کانال ها، شما یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره مردم تایلند به عنوان. استرالیا و نیوزیلند به طور کلی قوانین قرنطینه سخت است. 1. این نیز ایده خوبی است برای بررسی با مقامات آداب و رسوم محلی خود را برای اطمینان از اینکه شما قادر به برخی موارد را به کشور خود است. سفر در تور سفارشی و یا ماه عسل به تایلند، انهدام در سواحل شاعرانه و کشف آن از راه دور منطقه مرکزی تایلند مقصد ساحل مشهور است اما متخصصان ما می دانیم بسیار بیشتری برای کشور از ماسه نرم، نخل حاشیه آن وجود دارد. احترام به پادشاه نیز در تایلند است و به عنوان جهان طولانی ترین خدمت پادشاه اين رشد با هر سال سلطنت حماسی خود را به نظر می رسد. سیب زمینی سرخ کرده هم بزنید غذاهای دریایی و ادویه های معطر کاری خرچنگ کیک بریانی ماهی و میگو همه انتخاب های بزرگ است. یادگیری به شیرجه رفتن یا جلو در دنده غواصی به کشف ماهی ها و صخره های که این خط ساحلی صفحه اصلی. بالشتک های پر جنب و جوش پارچه پارچه میز و hammocks با جشنواره ها و رویدادها در تایلند سال نو تایلندی سراسر کشور در جشن گرفته می شود و به طور سنتی به عنوان یک زمان برای پاکسازی و نوسازی مشاهده شده است.

تایلند 3Q16 تولید ناخالص داخلی 3.2%، انتظار: کاهش از 3.5 درصد در سه ماهه قبل بزرگ شد. پس از تنظیم های فصلی تولید ناخالص داخلی 3Q16 گسترش یافته توسط 0.6% 2Q16. ثبت شده در نه ماه اول اقتصاد تایلندی متوسط رشد 3.3 ٪. یادداشت Maybank KimEng است که این زیر انتظار بلومبرگ 3.4% است. با این حال، بر اساس YTD آن هنوز هم در راستای انتظار ربات و NESDBs 3.2% است. رشد تولید ناخالص داخلی در 3Q16 با افزایش مصرف خصوصی، عمومی و همچنین در بخش گردشگری افزایش هزینه های بیمه بود. مصرف خصوصی رشد 3.5 درصد YoY در 3Q16، ادامه حرکت از 2Q16 3.8%. در همین حال، هزینه های عمومی رشد 6.3 درصد در 3Q16. با این حال، رشد در مقابل پایین تر است 11.9 ٪ در 2Q16.

Http://finance.yahoo.com/news/thailands-gdp-grows-measly-3-084800950.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

این شهر دومین تایلند که در آن بازدید کنندگان در تعطیلات تایلند به قبایل تپه شمالی به زندگی روزمره در روستا شده است. Cruising در جنوب شرق آسیا ارائه می دهد فرصت برای استراحت و زندگی روزمره، مناظر و حیات وحش. سفر با رودخانه، دریاچه و دریا در جنوب شرق آسیا به کشف مکان های جدید که در غیر این صورت خواهد بود غیر قابل دسترس. فیل کوه پیمایی در منطقه چیانگ مای - چه بهتر از راه را به یاد داشته باشید شما تور تایلند از با عکس شما بالای یکی از این حیوانات بزرگ و سند بسیار محبوب است! این نیز ایده خوبی است برای بررسی با مقامات آداب و رسوم محلی خود را برای اطمینان از اینکه شما قادر به برخی موارد را به کشور خود است. هیچ جا زیبایی های طبیعی از درخشش تایلند را از طریق بیش از در پارک های ملی نقطه چین سراسر کشور ندارد. رها خیره کننده کاخ بزرگ خمیده بودا در Ph والت و باد راه خود را از طریق بازار شناور. تایلند شگفت انگیزی، عرفانی بازدید کنندگان بین المللی را با فرصت دیدن قصر بزرگ، فیل سواری و تجربه به گرمی و شادی مردم تایلند beckons. گاهی اما معمولا پدال طراحی شده توسط محلی موتوری، آن سرگرم کننده راه برای دریافت از A به B و یا برای دیدن مناظر شهر است.