سلام مطابق با پیام کلی بودیسم و بودا که همیشه Wayavoiding این وسط این افراط در یک طرف و یا دیگر به دنبال است.

معبد هاپ را از طریق برخی - یا همه - از آن معابد 300 را کلاس آشپزی به اسرار غذاهای تایلندی و در بازار شب برای غذای خوشمزه طراح کالا و ماساژ پا برای اکتشاف. سنت های خانوادگی عمیقا در کشور احترام و Thais میل طبیعی با کودکان است. سفر به بازار شب افشاگری واقعی است. با نام مستعار 'سحر شادی' Sukhothai هنوز عصر طلایی سیام با مجسمه های بسیار عالی و بناهای شگفت انگیزی و گل لوتوس در آن به یاد می آورد. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. تماس با ما برای رایگان نقل قول 1-800-935-2620 سفر به معروف طلایی مثلث از آسیا شده قبایل تپه در روستاهای شمال تایلند را یک سفر به تایلند بدنام شده رودخانه کوای دست زدن به جنگ بنای یادبود و موزه ها را در ببینید Kanchanaburi معابد زیبا Ayuthaya تجربه شکستن ساحل نهایی در شرکت Samui بی باک اعتقادات نیم سرگرم کننده از تجربه کشور جدید وجود داره ، و گرفتن در اطراف یک بار وجود دارد! دو مهم در بانکوک در میان بسیاری از معبد بودا Reclining با مجسمه بودا که 156 متر طول و حدود 50 فوت ارتفاع و معبد از سپیده دم منار 260 پا که تبدیل به نمادی از بانکوک تصاویر. ظرف شناخته اما دلیل خوب. Massa مرد غذا کاری Kaeng Matsaman A با ریشه های اسلامی، کاری پر کردن این به طور سنتی شیر نارگیل و سیب زمینی و گوشت گاو و برگ سرخ و بادام زمینی اگر ماندن در ساحل و یا در یکی از جزایر، حتما بسیاری از وفور از غذاهای دریایی تازه را در ارائه ویژگی های.

که بود که انتظار می رود. اما مطالعه نیز متوجه شد که موش داده مقدار نامحدود مواد غذایی فقط در طول زمان های خاص از روز مورد مشابه مصرف کالری شماره و باریک باقی ماند. که گرفتار Zigmonds توجه و نه فقط به دلیل آن رفت برابر درک مشترک. آن به او یاد از آن راهبان در تایلند. بودا اطلاعات دانشمند به زودی, زيگموند عادات غذا خوردن خود را در همان جهت منتقل. او تصمیم گرفت که بودا سحر به ظهر برنامه با توجه به خواسته های زندگی مدرن در سیلیکون ولی غیر عملی، بود. Buthe محدود خوردن خود را به پنجره نه ساعت بسیار شبیه رژیم در مطالعه سالک. Ideaand motivationwere در واقع همان. هر روز من است ترکیب دوره خوردن و مدت روزه، زيگموند می گوید. سلام با کلی پیام بودیسم و بودا که همیشه Wayavoiding این وسط این افراط در یک طرف و یا دیگر به دنبال. زيگموند حدود 25 پوند در حالی که همان تعداد کالری مصرف را از دست داد. او در نظر گرفته thisa جمع آوری اطلاعات ورزش. او در حال جمع آوری اطلاعات شخصی در حمایت از این تعالیم بودایی 2500 ساله بود.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو https://www.wired.com/2016/10/dan-zigmond-buddhas-diet/

ما خود را میزبان است و اعتماد ما را با برنامه ریزی تعطیلات رویایی شما در سرزمین لبخند. در بسیاری از سفرهای بی باک شما فرصت را به شام خوردن با یک خانواده محلی - قرار داده می شود این فرصت بزرگ برای دیدن چگونه غذا را آماده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده ارائه می دهد. این زمان اوج با این حال، آگاه تا مکان های محبوب مانند پوکت و Samui، چیانگ مای شرکت ویژه می توانید مشغول کنید که. شهر مانند بانکوک و چیانگ مای بازار شب جالب است که ارزش بازدید دارند. پایتخت سابق این چرم گاومیش تاریخچه بهشت است. منطقه که در آن دیدار با تایلند و لائوس و برمه مرزهای طولانی مربوط به فرهنگ های رنگارنگ و تجارت تریاک بوده است. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. این همه پایدار بسیار دوست داشتنی شاه کولی نهم به عنوان رئیس دولت از سال 1946 - ادعا عنوان reigning طولانی ترین پادشاه در جهان و فراهم کردن مردم تایلند با شکل پایدار به تکیه بر حکومت است. با نام مستعار 'سحر شادی' Sukhothai هنوز عصر طلایی سیام با مجسمه های بسیار عالی و بناهای شگفت انگیزی و گل لوتوس در آن به یاد می آورد. ما بررسی تغییرات ملی بسیار متفاوت است که در این منطقه است.