لا وگاس جشن تولد ۱۰۰ آن در تاریخ 15 مه 2005.

دیگر جاذبه های گردشگری شامل هاریسون غار قابل دسترس توسط تراموا تسهیل باربادوس رزرو حیات وحش که در آن حیوانات را آزادانه پرسه زدن و آسیابهای بادی لویس مورگان یکی از آسیاب های بادی قند 2 سمت چپ در جهان. بهترین زمان برای بازدید از عمان از نوامبر تا مارس است. واقعا یکی از جشن ترین دیدنی و جذاب و برقی در جهان است. لا وگاس جشن تولد ۱۰۰ آن در تاریخ 15 مه 2005. ✤ هر نقطه اطراف حرکت مردم 60.000-80.000 لا وگاس هر سال. ✤ متوسط قیمت خانه در سال 2011 بر اساس فوربس $124,800 بود. رفتن در سفر با کسی مثل این، فرض کنید که آنها می آیند شبیه سه - legged نژاد با فرد مست سنگ در حال اجرا است. اگر می خواهید برای جشن تعطیلات خود را در نقطه فوق العاده با نه چندان صرف دره مرگ انتخاب ایده آل است. شما به هر یک از این با توجه به منافع و میل کنید. بنابراین، ما باید به شما داده بیشتر گزینه های را انتخاب کنید برای تعطیلات خود را. رگبارهای شن و ماسه، آرام آب و هوای تازه را این نقطه ایده آل برای تعطیلات.

0 پوکت Trickeye موزه است علاوه بر این اخیر (باز بکله) به صحنه جاذبه های شهر پوکت. این موزه اصلی و خانواده دوستانه است که کاملا به هنر trompe loeil اختصاص داده شده است (فرانسوی برای فریب چشم)، تکنیک نقاشی است که باعث ایجاد سه بعدی توهم در دو بعدی (تخت) پشتیبانی. در یک ساختمان دو طبقه بزرگ در تقاطع Montri و Phang آنگا جاده مجموعه پوکت Trickeye موزه نمایش گالری از چیزی شبیه به نقاشی های 100 ارائه فرصت های عکس بزرگ و همچنین بسیاری از سرگرم کننده. عکس های نمونه برای نشان دادن بازدید کنندگان چگونه آنها باید خود را مقابل نقاشی در راه را به تصویر واقع بینانه ترین illusional (آن که تجربه با دوستان بهتر است بنابراین شما می توانید با هر یک از دیگران عکس را معناست) موقعیت در دسترس هستند. از نقاشی های کلاسیک را با پیچ و تاب و به صحنه زندگی مدرن به تنظیمات تاریخی به صحنه های فیلم, بازدید کنندگان سفر بسیاری از لحاظ جغرافیایی و در طول زمان در این موزه را بسیار سرگرم کننده; کودکان به خصوص آن را دوست دارم. ساعات کار: 09:00 21:00 (آخرين ورود 20:00) مکان: راست در گوشه Montri و Phang آنگا جاده در شهر پوکت کنار تلفن هتل مروارید: 076 212806, 090 0658822 مخفی کردن نقشه نمایش نقشه به اضافه سفر! 0 Baan Chinpracha است نوعی چین استعمار عمارت ساخته شده در 1903 در افزایش ميهمان، قلع به پوکت است که استقرار بارون لیوان چینی در شهر پوکت را دیده است. Baan Chinpracha جاده Krabi نزدیک انتهای غربی قدیمی شهر پوکت, منطقه تاریخی است که به طور کامل ساخته شده است در این مدت رشد اقتصادی در پوکت واقع شده است. صاحب Baan Chinpracha نوه یکی از این قوطی barons است; با همسرش، آنها تصمیم به باز کردن قسمت هایی از خانه - دو طبقه بالا اتاق های خواب، آشپزخانه و همه از مساحت طبقه همکف به بازدید کنندگان علاقه مند در داشتن زیرچشمی نگاه کردن دزدکی حرکت کردن از چگونگی استفاده خانواده ثروتمند پوکت از دهها سال پیش زندگی می کنند. خانه در شرایط کامل و ویژگی های بسیاری از دکور اصلی و تجهیز آن.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.phuket.com/top10/top10-phuket-town-attractions.htm

به حق معروف به کشور خود خدا، دولت معروف برای رشته کوه, پناهگاه, houseboats، آیورودا درمان و طرح های اکوتوریسم است. تورهای قایق پارویی اسکیموها و دوچرخه را از طریق دولت پارک در منطقه جزیره جکسون/آملیا به راحتی مقرون به صرفه و به همان اندازه جذاب است. Copacabana، ریودوژانیرو، برزیل احتمالا معروف ترین ساحل به نوع بشر، Copacabana شناخته شده است که در آن جهان را به p-a-r-t-y می آید. کشوری در شمال اروپا، آن همه فریبندگی به گردشگران است. جنوب شرق آسیا مقصد توریستی جدید برای honeymooners است. گردشگران سراسر جهان آن را در مقصد خود باید باشد. پس از همه، به مورد ساحل عشق چیست؟ به غیر از عملکرد اولیه آنها را تسهیل فعالیت شنا استخر آرامش خاصی به محل اطراف آنها، که به همین دلیل است که معماران آزمایش شده است با طرح های بی حد و حصر است، تلاش که ساخت برخی از زیبا ترین استخر تا کنون شده است را به من قرض بدهید. پر کردن فرم تولید یک کپی از عکس دولت صادر شناسه پرداخت 60 $ و شما انجام می شود.