چند جاذبه های بسیار نزدیک به آب میکشی.

فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد.

سپس وسایل نقلیه را به کشتی ترمینال اپراتورها بسته بازگشت سفر مینی بوس مربی و کشتی را پوشش می دهد که سازمان یافته اند. شما را برداشت از هر aiport و به توقف مربی گرفته شده که در آن شما دریافت برچسب ها رنگی برای شما و توشه خود را. این مهم است که توقف کشتی در جزایر متعدد و برنامه نویسی رنگ است چگونه آنها را سازماندهی چیزهایی هستند. مربی از Krabi حدود 4-5 ساعت طول می کشد و از سورت 6 و 7 هر دو به همان کشتی به بندر. وجود دارد یک کافه کوچک و راحتی در بندر در حالی که شما صبر کنید اما می توانید آن را خیلی شلوغ. هنگامی که بر کشتی سفر طول می کشد حدود سه ساعت به عنوان توقف آن را در کوه Samui اول و سپس کوه Phan گن قبل از رفتن به کوه تائو. کل زمان سفر: اجازه می دهد یک روز کامل. من از کوه Lanta در 8 سمت چپ و در کوه تائو در حدود 7 pm. وارد کوه تائو ارزان ترین هزینه های دوره شیرجه در تایلند و شاید آسیا در اطراف RM1000 برای رشته آب باز است. با هزینه های سفر از جمله پرواز است که می تواند حدود RM500 600 کل هزینه هتل به جز RM1600 است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.expatgo.com/my/2016/11/28/cheapest-destinations-diving

بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است.