پاسخ: زیر آبی، غواصی، و تور جزیره 27 ژوئن سال 2016 5:36 Am ارسال شده در فروم Krabi شهر که مرکز استان و در رودخانه با هیچ سواحل واقع شده است.

رشته کوه های آلپ سوئیس و اجلاس مردم از سراسر جهان جذب. از آنجا که توریسم بزرگ اینجا محل با پارک های تفریحی هتل ها و رستوران ها، بسته بندی شده. چیزهای دیگر به نگاه کردن برای اینجا راکفلر موزه متروپولیتن نیویورک, پارک مرکزی نیویورک را وارد باغ وحش برانکس واشنگتن میدان پارک میدان تایمز و نیویورک باغ گیاه شناسی. مناطق محبوب برای اسکی کالاس Bernese زمینی و Graubünden است. اولا فی نداشته است چیزی برای انجام با پوکت. لذت بردن از نمایش در وجود با برخی از شام دوست داشتنی. این به خیابان زیبا ترین در تمام ونیز گفته می شود. بنابراین پس از زمان زیادی با قمار، شما به این مکان برای پایان آرام به روز سر می تواند.

قیمت 8 پاسخ ها به این موضوع 1 8 1 8 پاسخ ها نشان می دهد. پاسخ: زیر آبی، غواصی و تورهای جزیره 27 یدلایمخیرات 2016 5:36 AM ارسال شده در انجمن شهر Krabi است که در مرکز استان و در رودخانه با هیچ سواحل واقع شده است. مقصد ساحلی هستند ننگ کوه Lanta, و غیره و یا مانند دیگر مقصد جزیره فی فی کوه بیش از تپه. به منظور انجام غواصی شما را به كسي گواهی و یا انجام certifaction دوره است که به طور معمول 4 روز به طول می انجامد. بهترین زمان از دسامبر تا آوریل است. اقامتگاههای تفریحی را در هتل ها معمولا تورهای ارائه نمی دهد اما فروش تورهای ارائه شده توسط اپراتور تور. متعدد تور میز کنار جاده در مقصد توریستی وجود دارد. یک مقصد ذکر شده در این پست 2. پاسخ: زیر آبی، غواصی و تورهای جزیره یدلایمخیرات 2016 ژوئن 27، 7:56 بعد از ظهر با تشکر برای پاسخ. من با استفاده از Krabi به عنوان پایه من و رزرو با اپراتور خود را برای کشف جزایر فکر می کرد.

Https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g297927-i9287-k9642519-Snorkeling_Scuba_and_Island_Tours-Krabi_Town_Krabi_Province.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

دان فی تكیه این جزیره است. این به رخ کشیدن زیبایی های بی نظیر طبیعی اتفاق می افتد و عاری از حضور انسان دوم، در واقع یک آهنربا توریستی بزرگ است. نوشیدن چند میله اینجا که فروش را در سطل بله وجود دارد, آنها کوچک، اما سطل، با این حال و در حالی که شما را به شخص از طریق شب در جوي نئون آغشته انتظار می رود در حال پخش موسیقی تمام طول شب. سوئیس بیشتر به دنبال بعد از اینکه قسمت زمستان را در جهان است. سفر به مصر در دوست 'از جهان"، با توجه به این واقعیت است که مانند برخی از 100 + هرم که کشور دارای وجود دارد. تعطیلات به یونان به شما همه چیز شما همیشه می خواستم در تعطیلات بدهد. مرادلو و دیوار دریا طراحی و ساخته شده توسط مهندسین هلندی نمونه هایی از سازه های غول پیکر در جهان و هر ذره ارزش دیدن دارد. بهترین شانس خود را با کلیک بر روی تصویر مثل این به نظر رسیدن صبح توسط 10. تایلند سرزمین طلایی شاید به خاطر مزارع برنج براق سواحل معابد شن pearlescent درخشان و خیره کننده می نامند. توقف بعدی است که عمدتا در لی فی، که در آن شما را وادار به غذا خوردن و استراحت برای چند ساعت زیر که, شما باید فرصتی برای گرفتن شیب در آب به شگفت انگیز ترین موجودات است که ساکن دریای آندامان.