فقط یک کلمه از احتیاط, اگر چه.

این سفرها به عنوان کم به عنوان BSD 20 رفتن به BSD 50 یا بیشتر برای 'مشروب الکلی کروز"، که همراه با adFition الکل نامحدود در طول روز شروع. و در هنگام ورود، این چه خود را به برخورد شده است. چند مکان به نام پیرنه Sistema مرکزی Sistema Ibérico و سیرا نوادا است. اگر شما به دنبال یک تجربه آدرنالین-پمپاژ، سپس کرالا انواع پرماجرا بازی ارائه می دهد. و در سیدنی، شما نمی توانید دست به بازدید از خانه اپرای سیدنی و پل بندرگاه سیدنی. و اگر شما در تعطیلات بروید و تجربه هم خوب یا اگر شما هر گونه پیشنهادات دیگر برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در اینجا در بخش نظرات شما میتوانید. همه چیز انحصاری است که شما قطعا خواهد شد برنامه دیگری سفر به هند است. دی کلیسای سانتا ماریا بلا سلام آن را برای معماری و آثار هنری شگفت انگیز آن شناخته شده است. سیشل یکی از محبوب ترین نقاط تعطیلات در جهان هم برای honeymooners و خانواده است.

بعد سوار دیدنی همراه نام malecon جایی و توقف در مقرر هتل تاریخی برای جهان - معروف mojitos و نمایش های دیدنی و جذاب است. آخرین, بازدید کنندگان فینکا Vigia خانه ارنست همینگوی نویسنده قبل از شام در یک رستوران کوبایی معتبر و بازگشت به Varadero برای شب دید. روز چهار برای مسافران برای لذت بردن از در اوقات فراغت است. نرخ: 1,995 $ برای هر نفر شروع، دو برابر اشغال (تک اشغال است + 700 دلار) و شامل بسیاری از وعده های غذایی و فعالیت. بلیط هواپیما است فوق العاده، اما بیشتر در دسترس از طریق حامل های تجاری. تماس با ما: www.insightcuba.com عقب نشینی به حرارت احساس زمستان این حرارت این زمستان را در کشش دست نخورده از بهشت: در خلیج Phulay رزرو ریتز کارلتون در Krabi, تایلند در دریای آندامان. به عنوان مهمان می توانید اکتشاف آبهای اطراف جزایر توسط قایق بادبانی لوکس، سرمایه گذاری از طریق جنگل های حرا توسط کایاک، غرق در فرهنگ تایلند در نزدیک Wat انفجار Rieng معبد و برای برخی از اکتشافات نفیس آب گرم فرو رفتن در خلیج Phulay حرفه فراوانند. در اموال، مهمانان می توانید تمرین یوگا تحت ستارگان، افراط در درمان تسکین دهنده تایلندی آیین تزریق گیاهی یا آروماتراپی ماساژ در اسپا، آموزش طبخ غذاهای سنتی تایلندی و یا سالن در بستر روز توسط استخر. تاریخ: از طریق اواسط آوریل مهمان آفتاب همه لذت می تواند زمستان طولانی با Phulay خلیج زمستان دور شو بسته و دریافت 25 درصد صرفه جویی در نرخ های فصلی. (6-25 ژانویه و فوریه 5 از طریق آوریل 17). نرخ: آغاز نرخ در 470 $ در هر شب در یک یا دو برابر اشغال.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.washingtontimes.com/news/2016/dec/15/travel-stocking-stuffers/?utm_source=RSS_Feed&utm_medium=RSS

سوار گوندولا یا سفر با اتوبوس های آب موتوری تجربه فراموش نشدنی برای شما خواهد بود. شما نیز هنوز به دست برخی از خرید های بزرگ در بازار سبز میدان بازار بر روی می خواهید. تایلند است آن همه مشغول خیابان های رنگارنگ سواحل زیبا آسمان خراش ها مراکز خرید بهترین شب زندگی و برخی از سازه های شگفت انگیز و عبادت. فقط یک کلمه از احتیاط, اگر چه. اگر زمستان است، سپس شما ممکن است برنامه سفر به دهلی آگرا اودی پور و جیپور. به غیر از کاوش قلعه گردشگران ماهیگیری، آفتاب، پیاده روی، کمپینگ، پرنده نگری، شنا، دوچرخه سواری و دیدن حیات وحش لذت ببرید. وجود دارد متعدد اقیانوس ها، دریاچه و رودخانه cruises و منشور را انتخاب کنید. همچنین هتل پاریس اینجا هتل معروف است که در بسیاری از پول برجسته شده است. به سلامتی! کشور نیز پر از قمار بازی/سالن های متقلب, رویدادهای موسیقی, کودکان فعالیتها، بارها و رستوران ها مسابقه می باشد.