در اعتیاد به آن دریا فوق العاده Mondello دهکده ماهیگیران باستانی معروف ورزشی تابستانی و رویداد های مواد غذایی است.

با رفتن به هر فروشگاه های بهبود خانه در منطقه شما, شما باید قادر به پیدا کردن طیف گسترده ای از گزینه های. سایه بان سایه ای که نور مستقیم خورشید از ورود به ویندوز را متوقف می کند و نیز به پایان می رسد تا خنک کننده هوا است که می آید در پنجره نیمه بسته نگهداشته ترک را فراهم می کند. پول خرید که ندارد spendable، خارج شده که? اگر وجود ندارد بدون قرار ملاقات برای تاریخ و یا زمان تور هستند، گروه شما می توانید زود دفتر حکاکی و چاپ می رسند و ایستادن در صف برای بهنگام ورود بلیط برای آن روز. ساحل سان تیتو حقیقت Capo ساحل در ساحل غربی سیسیل در شهر Trapani است که در آن ذخیره طبیعی "Zingaro" وجود دارد. آن ساحل کوچک خلیج از Mazzarò، پر از دریا غارها و رزرو طبیعی دریایی مثل بلا Isola جزیره کوچک توسط langue کمی شن و ماسه به سرزمین اصلی متصل است. هر ورق از پول طلبه است و اگر حتی یک اشاره از تفاوت در یکی از لوایح است همه ورقه را نابود است. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. اگر شما تریلر فاقد چادر آغاز خواهد شد بسیاری از گزینه های در دسترس به شما هستند.

اخبار پوکت دوشنبه 28 سال 2016 نوامبر 11:21 بعد از ظهر MANATHAI سورین پوکت لبه کردن رقبای جهانی به جهان بهترین لوکس طراحی هتل در جوایز هتل جهان لوکس طوق در سنت رجیس دوحه در قطر برگزار شد. در حالی که پوکت Twinpalms تاج گذاری شد بهترین هتل ماه عسل لوکس در این سیاره MANATHAI سورین پوکت هتل طراحی لوکس بهترین در جهان، نامگذاری می شد. هتل های پوکت جوایز کمتر از 17 گل در همه بخش ها و دیگر جوایز شش به استراحتگاه در Phang آنگا و Krabi سپرده شد. (نگاه کنید به لیست زیر.) جوایز هتل لوکس جهان در 29 اکتبر جشن دهمین سالگرد خود را در جهان بهترین هتل لوکس ارائه و عرضه خدمات استثنایی اعطای. به میزبانی نفیس سنت رجیس دوحه در قطر دیدم شب بیش از 350 مهمان از جهان پیشرو هتل ها و استراحتگاه جمع آوری به روی صحنه برای تلاش های برجسته خود را به رسمیت شناخته شود. جوایز به لوکس هتل ها و استراحتگاه در بیش از ۶۰ روش در کشور و منطقه ای، بر اساس قاره و جهانی ارائه شده است. تبریک ویژه در شب دبی هتل آرمانی را واقع در یاد برج خلیفه افتخار به عنوان هتل جهانی 2016 سال رفت. مارک کربی مدیرعامل دبی هتل آرمانی با افتخار این جایزه در مرحله جمع آوری شده. در جشن سالگرد دهه جوایز هتل لوکس جهان طراحی نسخه محدود جایزه برای برندگان آن در 24 عیار طلا اندود.

Http://www.thephuketnews.com/phuket-scores-global-winners-at-world-luxury-awards-60036.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

در ضلع جنوبی جزیره گنج کمی وجود دارد: جزیره از جريانات جزیره جريانات جزیره کوچک سنگ است. مناسب شما تریلر با یکی امروز و شروع به دلیل بیم و مزایای! بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. جنوب سواحل سیسیل سواحل شنی و صخره و کیپ شکل گرفته است. اگر آنها به راحتی در دسترس نیست، شما باید قادر به سفارش آنها و بسته به خدمات آنها را نیز نصب کنید. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. در اعتیاد به آن دریا فوق العاده Mondello روستای باستانی ماهیگیران مشهور برای رویدادهای ورزشی و غذایی تابستان آن است. در ایتالیا بهترین منطقه است سیسیل اینجا دمای دریا به شنا همه سال. وجود یکشنبه بیشترین ساحل پیش نمی هزینه، اما برای کسانی که آن را پیش نمایش قیمت 10 برای ورودی و کابین باقی نیست.