شهر ساخته شده تا 117 جزایر کوچک و شگفت آور توسط پل 400 کانال های بیش از 150 مرتبط است.

شما می خواهید به انجام برخی از بهترین خرید در جهان اگر funfair و جرم به دلیل به اندازه کافی برای جلوگیری از شما نبوده، تهدید ویروس ریکا قطعا rethink برای تعطیلات خانواده به فعالیت واداشته شود. و دلایل آشکار است. شهر بزرگ از مکان های تاریخی است که ارزش دیدن دارد. نوک می شود سعی کنید کروز بندر در شب همراه با یک شام فوق العاده، باور، ارزش آن را. اما سال جنگ تلفات در تقریبا در هر جنبه ای از زندگی اینجا گرفته اند. این به خیابان زیبا ترین در تمام ونیز گفته می شود. لذت بردن از غذاهای معتبر در اسراف رستوران و سالن غذاخوری. این یک تکه بزرگ از 50 + میلیون گردشگر که فلوریدا شده هر سال تشکیل می دهد. پس این زمستان طرح خود را به این تعطیلات عالی نقطه نهایی.

این نگرش مترقی همراه با مناظر کوهستانی و گرمسیری خرید در سطح جهانی و هتل ها، تایوان به یکی از مقصدهای تعطیلات همجنسگرایان Asias بالا می کند. شهر سرمایه countrys, تایپه, خانه برای Asias بزرگترین جشن غرور سالانه، وقوع در 29 اکتبر سال 2016 و است که در آن عمل بیشتر پر جنب و جوش است. خارج از شهر گی زیست سواحل متعدد و چشمه های آب گرم برای کسانی که دنبال به استراحت هستند. جدا از تایپه, دیگر نقاط همجنسگرایان کائوسیونگ تیچون و Tainan شامل. سنگاپور با gleaming آسمان خراش ها و برخی از جهان ترین برش لبه کسب و کار و مهمان نوازی, Singapores نگرش به شیوه زندگی همجنسگرایان به آن تصویر مدرن است که ابتلا به. اغلب آدرس همجنسگرایان تم تئاتر و هنر و از آنجا که دولت اتخاذ موضع زنده زنده و اجازه دهید، سنگاپور قادر به نشان دادن رنگ رنگین کمان آن بیشتر روشن شده است. در ماه اوت، سنگاپور میزبان افتخار جشنواره، خشم، جشن ماهه فعالیت های عجیب و غریب و فرهنگ است که از سال 2005 اجرا شده است. در ماه ژوئن، سنگاپور رتبهٔ در بالن گرم صورتی برای خود همجنسگرایان حق تجمع در نقطه صورتی decked می شود. بسیاری از اقدام اطراف منطقه تجاری مرکزی با نواحی در باغ جاده و چینی محور است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/10/prweb13780673.htm

اگر چه من می توانم و، صدها نفر از جاهای دیگر در دنیا است که ارزش بازدید بیش از حد به وجود دارد. مقصد ذکر شده به راحتی زیباترین نقاط جهان هستند. یونان وجود در بالا، تا آنجا که جهان تعطیلات مقصد نگران هستند حق است. شهر ساخته شده از 117 جزایر کوچک و شگفت آور توسط پل 400 کانال های بیش از 150 مرتبط است. یک توجه داشته باشید از احتیاط هر چند، بنابراین مطمئن شوید که شما رزرو خود را انجام در پیشبرد محل اقامت در Venice کمی در سمت گران است. دریای زلال بسیاری از جاذبه های عرضه شده و شما می توانید استراحت در ساحل برای چند روز. شما همچنین می توانید برای هزینه های زمستانی خود را به راحتی از نقاط گرم در مکزیک هند هاوایی و سنگاپور بررسی. هم وجود دارد بسیاری از getaways آخر هفته دوست داشتنی است که شما را به پس از تور خود را برای لذت بردن از برخی از صلح و آرام برای مدتی می تواند.