این بهترین مکان برای Honeymooners است.

مقصد تعطیلات زمستانی در ایالات متحده آمریکا عبارتند از: کالیفرنیا گرجستان، تگزاس لوئیزیانا می سی سی پی و بسیاری از کشورهای دیگر. توریستی ممکن است با توجه به فصل تغییر است. شما از زمان زیادی همراه با برخی از بهترین غذایی است که شما دست خود را دراز می توانید مطمئن باشید. شما برای تمدید ویزای تان وا کلیسا سنگ مرمر، کاخ ها، نقاشی، شراب، معتبر میخانه و رستوران، موسیقی و خیره کننده محوطه سازی شهری. مالدیو - تجربه بهشت اگر شما می خواهید به ماندن فشار شلوغی شهرها، سپس شما ممکن است تعطیلات هاوایی و یا آریزونا را انتخاب کنید. کسانی که علاقه مند به غواصی نیاز به هر گونه further―people آمده به مایا خلیج با تنها هدف از غواصی نگاه. این تور هزینه BSD 20-30 هر نفر. بهترین مکان برای honeymooners است.

آنتون Makhrov یکشنبه 27 سال 2016 نوامبر 11:00 صبح برای پیش بینی، هست به هر دلیلی به این باور که پایان سال جریان گردشگری از روسیه 1.15 میلیون بازدید کننده برسد. سال به سال رشد انتظار می رود به بیش از 31%، وزیر Kobkarn TASS گفت. اوایل سال جاری سازمان گردشگری تایلند (TAT) حدود یک میلیون مهاجران روسی به پادشاهی در سال 2016 تا 13 درصد از سال گذشته پیش بینی. مهاجران از بسیاری از کشورهای دیگر نیز از رشد نمایش هستند اما در بازار روسیه می شود مهم ترین معلوم شد. ما آن را درک. روس ها نه تنها قرار، آنها کشف مقاصد جدید خود را, او افزود. صحبت کردن در مورد روند جدید در بازار روسيه، Kobkarn کارشناسی ارشد تغییر مداوم در اولویت های جغرافیایی اشاره کرد. به گفته خانم Kobkarn بردار بهره از پاتایا نسبت به استان های جنوبی با پوکت یکی از مقاصد تقاضای بالا معطوف شده است. روس ها در سواحل عشق. پیش از این، پاتایا مقصد اصلی برای آنها استفاده می شود. در حال حاضر آنها در حال کشف استان جنوبی برای خود.

Http://www.thephuketnews.com/russians-on-the-rise-1-15mn-tourists-from-russia-forecast-for-2016-up-31-60014.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اگر شما 'حیوانات-عاشق' و می خواهید به صرف وقت خود رعایت شگفتی طبیعت، سپس کنیا یکی از بهترین نقاط تعطیلات در جهان برای شما می تواند. اسپانیا مجموع 44 میراث جهانی, دوم ترین در جهان است. سری لانکا نیز شناخته شده برای سواحل دیدنی است و بسیاری دارند. سوئیس نیز از Jungfraujoch - ایستگاه قطار بالاترین در اروپا به خود می بالد. ترکیه در میان مقصد تعطیلات بالا از جهان و محل شناخته شده به عنوان که در آن دیدار با قاره ها است. نیوزیلند بسیار خوبی شناخته شده برای آن منحصر به فرد گیاهان و جانوران است. تایلند سرزمین طلایی شاید به خاطر مزارع برنج براق سواحل معابد شن pearlescent درخشان و خیره کننده می نامند. چند مکان به نام پیرنه Sistema مرکزی Sistema Ibérico و سیرا نوادا است.