روز سوم: پاتایا سری Racha ببر باغ وحش پس از صبحانه خود را در پاتایا.

هنر در بهشت اولین و تنها 3D موزه هنر در تایلند با مساحت نمایش چشمگیر بیش از 5,800 متر است. بعد "کوسه و اشعه منطقه" کوسه های خارجی، نیش اشعه و سایر موجودات از عمق دریا است. رانندگی از پاتایا به شانگهای استان، سازمان دیده بان هیجان و وزوز یک بازار محلی. قطعا وجود دارد واقعا ارزان ادامه مطلب... در طبقه بالای ساختمان پلازا سلطنتی در جاده ساحلی پاتایا واقع شده است. "هنگام مراجعه ریپلی های خالی از سکنه ماجراجویی در Pattaya.This 'spooktacular' جاذبه که وحشت دارم هزاران نفر در سراسر جهان تبدیل شده است به چیزی هرگز قبل از دیده در تایلند بازدید کنندگان خواهد تایلندی و خارجی، ترساندن زندگی خود را می زند. از دهکده ماهیگیری در دهه 1960، پاتایا به عنوان مورد علاقه جنوب شرق آسیا تعطیلات خصوصی پدید آمده است. کشف شگفت انگیز وقایع روزمره که مردم محلی را مسلم اما رمان ویژه به خارجی ها در نظر گرفته شده است. علاوه بر امتیازات بالاتر در طول دوره تعطیلات مهمان اقامت بیش از کریسمس و شب سال نو اغلب بابت "اجباری جشن شام" که قابل ملاحظه ای می تواند افزایش هزینه اتاق ملزم خواهند بود. فرهنگی extravaganzas و بانوی دهد پسر، جزیره سفر و مسافرت که رتبهٔ ماجراجو شما ببر باغ وحش و باغ گرمسیری – آن همه وجود دارد، و سپس برخی از!

اقامت یک شبه در هتل / توسل در پاتایا. روز سوم: پاتایا سری RACHA ببر باغ وحش پس از صبحانه خود را در پاتایا. ادامه سری Racha ببر باغ وحش - جهان بزرگترین ببر باغ وحش در یک فضای طبیعی است که در آن شما می توانید نگه دارید، خوراک و گرفتن عکس با بچه ببر. شاهد نمایش کشتی تمساح توسط بانوی نوازندگان. اقامت شبانه در هتل در پاتایا. اقامت یک شبه در هتل / توسل در پاتایا. روز 4: پاتایا - بانکوک معبد و شهر تور بعد از خوردن صبحانه خود را در پاتایا. چک کردن را از هتل و انتقال به Thailands ضربان دار شهر بانکوک. وارد بانکوک و بعد در ادامه روز معبد و شهر تور، که نشانه های عمده از جمله معابد جذاب در اطراف پایتخت را پوشش می دهد. معبد طلایی بودا (Wat Traimit) و معبد بودا Reclining (Wat پو) دیدن کنید.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.travelguru.com/vacations/International/thailand-holiday-packages-bangkok-pattaya.shtml

سازش در کیفیت. نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح. این ساختار رها شده پس زمینه برای یکی از اسرار scariest عصر با ناپدید شدن خباثت و بازديد دوره ای از طرف دیگر است. بازدید کنندگان چنین بی دقتی را به دخمه قدیمی ناپدید می شوند و تبدیل به بخشی دائمی ریپلی خالی از سکنه ماجراجویی شناخته شده است! انتخاب گسترده طیف از تورهای & فعالیت: مقایسه همه موجود و را شما انتخاب های ما ارائه توانایی برای شما به بررسی انتخاب مقایسه ای از تور و فعالیت. این محل جایی که دوستداران هنر می تواند دریافت نزدیک و شخصی، تعامل فعال و واقع جسمی در یکی با هر شاهکار است. قطعا وجود دارد واقعا ارزان ادامه مطلب... تماشای برنامه های مربوط به مربیان با ببر و تمساح. هنوز رتبه دهی نشده است متقاعد شده است؟