در بالی، ویلا Layar در مرکز Seminyak دارای یک باغ زیبا و وان حمام سنگ حک شده و کارکنان همیشه-در تماس و اتوبوس شاتل به Oberoi و Petitenget منطقه در انتخاب زمان.

khann لا صفری مناسب برای افرادی است که به کشف طبیعت تکمیل شده توسط بامبو منحصر به فرد قایق سواری است. پیاده روی آرام glimpses از به نظر طبیعت افسانه را نشان می دهد. شنا از طریق 80 متر تونل طولانی مجهز به یک ژاکت زندگی و نور فلش به تالاب پنهان خیره کننده. تور جزیره کی کخ یک تجربه کاملا جدید را به شما ارائه می دهد. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. بررسی 4 هفته پیش از طریق تلفن همراه PhuketToursDirect مالک در پوکت تور مستقیم - تورهای روز به بررسی این عزیز، ما را به عنوان عامل تور تور هر کجا که شما انتخاب می کنید برای خرید تور چرا تور دقیقا همان خواهد بود کار واکنش نشان دادند. هنگ توسط قایقرانی نور ستاره است سفر خوبی برای که دوست دارد "زمانی که دیگر را متوقف کند، سفر" سفر توسط این برنامه شما به Phang آنگا خلیج قایقرانی، غارها، دریاچه و یا هنگ در فضای تقریباً تاریک... Yongkasem یا خلیج نيكل – هر دو زیبا coves با صخره های مرجانی هستند.

در کوه Samui ویلا Malakor باشگاهی و مستغلات دردار منحصر به فرد استخر مشترک تنیس و فضای باز طرح بزرگ نزدیک جاذبه های ساحل Chaweng و روستای Bophut ماهیگیر که a10 دقیقه درایو دور ارائه می دهد. ویلا 220 $ ایالات متحده یک شب با 25 درصد خاموش باقی می ماند این ماه هزینه. در بالی، ویلا Layar در مرکز Seminyak دارای اتوبوس به منطقه Oberoi و Petitenget در یک باغ زیبا سنگ حک شده وان حمام همیشه-در تماس کارکنان و شاتل انتخاب بار. ایالات متحده $356 یک شب با 25 درصد خاموش باقی می ماند این ماه هزینه. برای آخرین لحظه تخفیف بیشتر برای ویلا، رفتن به www.villa-phuket.com samui villa.com و ویلا bali.com. برای مقاصد دیگر در جنوب شرق آسیا به www.villa-finder.com بروید. بنابراین بازدید کنندگان می توانید تا 96 ساعت کاوش در دوحه و چشم انداز اطراف کویر صرف رایگان حمل و نقل ویزا در قطر از این ماه، قطر ایرویز و قطر مقامات گردشگری مسافران روادید ترانزیت آزاد ارائه. ویزا اجازه می دهد تا مسافران با layovers دقیقه یا بیشتر در فرودگاه بین المللی حمد به قطر تا 96 ساعت بین پرواز را وارد کنید. همچنین بخوانید: قطر جدید حمل و نقل رایگان ویزا می دهد مسافران تا 96 ساعت دسترسی به کشور به واجد شرایط برای ویزای ترانزیت، مسافران باید بلیط تایید برای سفر به قطر و سفر انتخاب، تایید از قطر در پرواز قطر ایرویز اداره می شود.

Http://travel.asiaone.com/travel/deals/hiking-tours-hong-kong-last-minute-villa-deals-island-resorts شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

پوکت طیف عظیمی از تور و فعالیت های هر اندازه بودجه علاقه و گروه است. این معرفی به بخش جنوبی جزیره پوکت ویژگی های بسیاری از جاذبه های بالا، شما با دادن بهترین نمایش ها و ساختمان ها و سواحل در تور نیم پرداخت راحت. غار Pungchang + Manohra آبشار معبد غار میمون: توسط این روز تور شما قادر به دیدن اماکن و تصاویر آن بسیار دشوار است برای پیدا کردن خواهد شد... که شما، آنچه شما فروش، جایی که شما هستند، هنگامی که شما برای باز کردن و نحوه تماس با شما. این سفر می تواند به عنوان خصوصی تنها - سرعت یک قایق را فقط برای گروه خود یک قایق رانی + یک دست و پا زدن راهنمای حل و فصل / 2 نفر، انعطاف پذیری بالا زمان برای رفتن/بازگشت به این سفر، شما می توانید تمام جزئیات را ملاقات کنید و تا زمانی که لازم است در محل زندگی می کنند... لذت بردن از کی جزایر "خاموش توریستی آهنگ" تور کردن مسیر گردشگری – رقص کخ کی جزیره شامل بازدید از بهترین سواحل شمال از لا خان در haem پارک ملی پسر. غواصی بزرگ خارج از جزیره پشه. 2-غواصی & سفر روز غواصی غواصی غواصی روز سفر برای گروه های مخلوط از غواصان و snorkellers، سعی کنید و غواصی به عنوان یک مبتدی به عنوان بخشی از هر روز سفر به ویلا گاو کوهان دار & جزایر فی. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. غار حرا – آتش دانها و قدم به دنیای ماقبل تاریخ!