21.

تابستان بهترین زمان برای اینجا و بدیهی است و تخمین زده می شود که عظیم 8 میلیون نفر بازدید شهر اقیانوس هر سال. ساحل مندل لوپز ilea تعطیلات ارزان 20 درجه برای زوج ها به اشتراک شما سفر فانتزی در سال 2011 با توجه به آنچه، 51% مردم فقط برای اوقات فراغت سفر. اقیانوس های متعدد، دریاچه و رودخانه cruises و منشور را انتخاب کنید. کاخ ورسای بزرگ موزه حمل و نقل در ورسای رفت و آمد مکرر در دیزنی لند پارک بزرگترین در اروپا سالن نمایشگاه بزرگ شیشه ای "بزرگ کالاس"، chapeau د Chambord قلعه در دره نام اوورنی برخی از معروف ترین مکان در داخل و اطراف پاریس هستند. Amangiri رفت و آمد مکرر، یوتا، ایالات متحده آمریکا Amangiri توچال واقع در دره نقطه یوتا است شاهکار ظرافت مشخصه که این واقعیت است که رفت و آمد مکرر در اطراف استخر ساخته شده است. لیست می توانید بروید و در، برای مقاصد تابستان در اسپانیا. نیوزیلند بسیار خوبی شناخته شده برای آن منحصر به فرد گیاهان و جانوران است. این cruises معمولا پوشش تاهیتی و جزایر پلینزی فرانسه برخی نیز هست. مقصد تعطیلات زمستانی در ایالات متحده آمریکا عبارتند از: کالیفرنیا گرجستان، تگزاس لوئیزیانا می سی سی پی و بسیاری از کشورهای دیگر. ایالت در هند عارف، کرالا، برای بسیاری از سال جذب گردشگران برای خود تجربه گردشگری آیورودا است.

اجازه بدهید در مورد یک زن و شوهر که اهدا شده به سازمان (را ما روز، غیر انتفاعی که برای کمک به آموزش و پرورش و فعالیت برای کودکان از مسکن افراد کم درآمد در پوکت, تایلند) و سعی کنید به shortchange سهم خود را به شما بگویم. هنگامی که من در اصل جفت مورد اهدای ماهانه 30 دلار، آنها در مورد ساخت این نوع از تعهد مداوم مطمئن نیست. آنها هنوز ارسال 30 دلار همراه، گفت: آنها آن را می دانستند بود خیلی، اما این theyd اهدای ماه به ماه در ذهن نگه دارید. زمانی که شما سهم که کودک خرید کتاب ساخت آن مورد توانمند سازی دانش آموزان را به اتهام خود را به آینده. من با نمایش نمایش پاسخ چقدر بسیار رفت. در مدرسه، دوشنبه کلاس درسی من تدریس دانش آموزان هفت سهم یکی یکی کتاب معدن. لطف هدیه $30 زوج قادر به خرید بیشتر پنج بود. خرید هیجان زده دانشجوی معدن به نام Peyton اما او به سرعت مشکل اشاره کرد: ما در حال حاضر پنج کتاب بود اما ما تا به حال هفت دانش آموزان. البته او حق است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.nextavenue.org/budgeting-little-charity-really-pays/

اما برجسته هر سفر Ga سواحل زیبای شنی، نقره ای خواهد بود. معماری یکی دیگر از جنبه ارزش جستجو اینجا است. با این حال، نوار دقیقا در محدوده شهر نیست اما بسیار نزدیک است. را وارد کنید هزینه متوسط یک خوابه آپارتمان در شهر دلار 650. ✤ هکتار زمین در هزینه های لا وگاس نوار حدود 15-20 میلیون دلار. ✤ ایالت نوادا اتهامات بدون مالیات بر درآمد شخصی و یا مالیات بر درآمد شرکت. شب غواصی یا شب سفر ماهیگیری می تواند یک تجربه هیجان برای شما نیز باشد. لا وگاس همواره مقصد رویایی برای بسیاری از مسافران است. به سلامتی! در حالی که استخر سرپوشیده واقع در محوطه ساختمان استخر بچه ها خارج از منزل، نزدیک ساحل واقع شده است. 21-شما دوستان باید داشته باشیم از این واقعیت که شما در ماه عسل در اینجا که شما در مفصل ران در طول مدت سفر خود ملحق گردد چون نمی خواهد. لذت بردن از اقامت لوکس در هتل پنج ستاره palatial مانند "دریاچه قصر' در Udaipur یا خدمتکار قصر Bhawan در jodhpurs; حیات وحش صفری در هوا یا جیم کوربت پارک ملی.