Burk دبی: این جهان بلندترین ساختمان، اگر چه هتل خواهد بود این یکی از مناظر توریستی دبی عمده است.

توسط صفحه نمایش متناوب از طلا و طلا خیره شدن است! کشف کوچه و خیابان است که به انتظارنشسته بودند با مغازه ها ترکیدن با گردنبند طلا بروچس حلقه النگو و گوشواره های باریک. مرکز خرید مارک های خرده فروشی به بیش از 450 بین المللی است. 2. نگاهی به راهنمای تور به فرهنگ اسلامی و سنت و مذهب. 9. کویر صفری دبی: اگر شما نوع پرماجرا درایو را از طریق تپه های شنی کویر بی نظیر، است. بازار امارات: بزرگترین مرکز خرید در خاور میانه مسکن خاور میانه اولین پیست اسکی داخل سالن 400 متر و با استفاده از 6000 تن از برف. که برای تلفن های موبایل، به عنوان عجیب شایع ترین شکایت من در مورد این لوآو بزرگتر در اوآهو شنیدن است. Burk دبی: این جهان بلندترین ساختمان، اگر چه هتل خواهد بود این یکی از مناظر توریستی دبی است. 3. هر یک از این هتل واقع شده اند نزدیک حداقل 3 و یا بیشتر مهم تاریخی مکان یا در دبی یا شارجه.

الهام از 0 توسط کتاب رابرت ریپلی Leroy همان نام Ripleys آن یا نه باور! شامل بیش از 300 نمایشگاه که قدرت خود را از درک مطلب به نهایت کشش خواهد شد. نمایشگاه، تکان دهنده و خیره کننده، تعجب آور این موزه شما اشیاء و افراد است که ثابت کند که حقیقت واقعا می تواند غریبه تر از داستان نشان می دهد. علاوه بر موزه خود وجود دارد نیز سرگرم کننده سواری موزه waxworks 12D تئاتر حرکت و بسیار محبوب آسمان سوار سوار بالون افسار که بیش از شهر به ارائه برخی از نمایش بهترین منطقه افزایش می یابد. باز کردن ساعت: 06:00 23:00 مکان: رویال پلازا باغ، طبقه سوم جنوبی جاده ساحل پاتایا تلفن: + 66 (0) 3 871 0294 مخفی کردن نقشه نمایش نقشه به اضافه سفر! 0 وجود دارد می توان مناظر چند در پاتایا بسیار غریب به دو متر بلند مدل واقعی رکس تیرانوسور بودن cuddled توسط سه خرس عروسکی لباس انسان غارنشین. ترکیب کنجکاو شایان ستایش و baffling موزه خرس عروسکی (همچنین به عنوان جزیره عروسکی) شامل 1000 حیوانات پر شده در اندازه کوچک کریسمس یاران بزرگتر از دستت-پاندا سه متر طول. نمایشگاه داخلی خانواده دوستانه فرم سفری تاریخ و فانتزی به طور کامل توسط اسباب بازی راحت عمل طول می کشد. اکثر dioramas می تواند حداقل لمس است، اگر نه تعامل با, ساخت آن را بسیار محبوب است با فرزندان جوان است. ساعات کار: 09:00 22:00 مکان: 436/49 مو 9 ساحل جاده Soi 1، شمال پاتایا تلفن: + 66 (0) 3 841 1285 اضافه کردن نقشه نمایش نقشه به سفر! 0 در حالی که بالی چینگ های اسکله و مناطق اطراف آن است میزبان فعالیت هایی مانند ماهیگیری و غواصی سفر آن را به عنوان دروازه ای به Koh Larn که جاذبه های واقعی آن است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.bangkok.com/pattaya/pattaya-top10s/top10-attractions-pattaya-beach.htm

بازار به شش دادگاه هر یک را در مناطق بازدید او در سفر خود را بر اساس تقسیم شده است: چین هند مصر، تونس، ایران و اندلس; هر دادگاه هر یک از این مناطق جهان شبیه به تزئین شده است. 8 که برای تلفن های موبایل،-آنجا عجیب شایع ترین شکایت من در مورد این luaus بزرگتر در اوآهو شنیدن است. جشن در انواع غذاهای خوشمزه محلی و سازمان دیده بان معروف بهشت یارو اغراق!. قطعا ارزش آن! آنها با هتل 3 برای مسافر بودجه می آیند تا. لوآو به دنبال سنت کهن نه تنها جشن مجلل بلکه هنر و صنایع دستی، بازی ها از مهارت, آهنگ, رقص و سلام از هاوایی. من قبلا luaus دو در اوآهو شرکت داشتند و بسیار ناامید شد. از آنجا مهمان به سرعت به جدول خود را که در آن آنها می توانند برای چند دقیقه استراحت یا حرکت بر روی انواع سرگرمی شام قبل از ارائه در سراسر یارو بهشت را تجربه نشان داده است. این خانه اجدادی مغبون برای خانواده آل مکتوم برای چندین نسل شاهد چندین آبخیز در تاریخچه دبی. 6. به علاوه مواد غذایی بزرگ است که منوی اصلی شامل، بوفه ارکیده لوآو شامل صندلی های مورد نظر، تازه گل گردنبند گل، و تای مای تبریک به علاوه دو استاندارد و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن.